Nowości

Beauty Medical » Nowości

Laserowa stymulacja wzrostu włosów FOTONA

Jest to innowacyjny, nieinwazyjny zabieg laserowy wykorzystywany przy terapiach leczenia łysienia oraz nadmiernego wypadania włosów. Zabieg ma na celu pobudzenie wzrostu włosów, a także zahamowanie procesu łysienia wynikającego z podłoża hormonalnego (androgenowe), fizjologicznego (ciąża, osłabienie, stres) a także immunologicznego (łysienie plackowate).

Dowiedz się więcej

DERMAQUEST Lipid Control

Zabieg Lipid Control to specjalistyczna kuracja terapeutyczna oparta na selektywnych składnikach przywracających równowagę hydrolipidową skóry i jej optymalne pH. Zastosowanie kwasu linolowego pomaga przywrócić komfort skórze suchej, odwodnionej, wrażliwej i atopowej. Przyspiesza procesy regeneracyjne naskórka i chroni skórę przed niekorzystnym działaniem czynników wysuszających i odwadniających.

Dowiedz się więcej

Zabiegi terapeutyczne DERMAQUEST

Terapie zabiegowe DermaQuest to kwintesencja najnowszych osiągnieć w świecie kosmetologii i medycy przeciwstarzeniowej. Zawarte w kosmoceutykach komórki macierzyste, peptydy biomimetyczne oraz neuropeptydy zostały okrzyknięte przełomem w świecie kosmetologii. DermaQuest to także lider w terapiach opartych na czystym retinolu, dającym najlepsze potwierdzone klinicznie efekty w terapiach przeciwstarzeniowych oraz przeciwtrądzikowych.

Dowiedz się więcej

Bloomea

Bloomea® przez 10 lat była wykorzystywana przez francuskich chirurgów plastycznych głównie w zabiegach pooperacyjnych w celu przyśpieszenia leczenia blizn czy rozstępów. Z czasem bazując na badaniach histologicznych pięciu warstw naskórka odkryto wyjątkowe działanie technologii TRIO M.M.L w zabiegach
kosmetologicznych.

Dowiedz się więcej

Alliance LPG

Zabieg Endermologie LPG® jest z wielkim uznaniem wykonywany już od kilku lat wśród kobiet i mężczyzn na całym świecie. Najnowsze urządzenie francuskiej firmy Alliance LPG® zostało ulepszone i rozbudowane o dodatkowe funkcje masażu, które pozwolą już nie tylko na walkę z problemem wiotkości skóry ciała, ale również
i twarzy.

Dowiedz się więcej