Nowości

Beauty Medical » Nowości

HydraFacial® MD

HydraFacial® to rewolucyjny zabieg stosowany na całym świecie. Dzięki szeregowi opatentowanych technologii pozwala osiągnąć zniewalające efekty i spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Zabieg HydraFacial® jest doskonałym rozwiązaniem dla osób chcących w błyskawiczny sposób oczyścić, odmłodzić i nawilżyć wygląd swojej twarzy, szyi oraz dekoltu. Zabieg opiera się na kompleksowym podejściu i zawiera 5 pełnowartościowych zabiegów w jednym – leczenie, oczyszczanie, pielęgnacja anti-aging, długotrwałe nawilżanie i lifting. Dodatkowym atutem są specjalne protokoły przeznaczone dla klientów borykających się z problemem trądzikowym.

Dowiedz się więcej

Laserowa stymulacja wzrostu włosów FOTONA

Jest to innowacyjny, nieinwazyjny zabieg laserowy wykorzystywany przy terapiach leczenia łysienia oraz nadmiernego wypadania włosów. Zabieg ma na celu pobudzenie wzrostu włosów, a także zahamowanie procesu łysienia wynikającego z podłoża hormonalnego (androgenowe), fizjologicznego (ciąża, osłabienie, stres) a także immunologicznego (łysienie plackowate).

Dowiedz się więcej

DERMAQUEST Lipid Control

Zabieg Lipid Control to specjalistyczna kuracja terapeutyczna oparta na selektywnych składnikach przywracających równowagę hydrolipidową skóry i jej optymalne pH. Zastosowanie kwasu linolowego pomaga przywrócić komfort skórze suchej, odwodnionej, wrażliwej i atopowej. Przyspiesza procesy regeneracyjne naskórka i chroni skórę przed niekorzystnym działaniem czynników wysuszających i odwadniających.

Dowiedz się więcej

Zabiegi terapeutyczne DERMAQUEST

Terapie zabiegowe DermaQuest to kwintesencja najnowszych osiągnieć w świecie kosmetologii i medycy przeciwstarzeniowej. Zawarte w kosmoceutykach komórki macierzyste, peptydy biomimetyczne oraz neuropeptydy zostały okrzyknięte przełomem w świecie kosmetologii. DermaQuest to także lider w terapiach opartych na czystym retinolu, dającym najlepsze potwierdzone klinicznie efekty w terapiach przeciwstarzeniowych oraz przeciwtrądzikowych.

Dowiedz się więcej

Bloomea

Bloomea® przez 10 lat była wykorzystywana przez francuskich chirurgów plastycznych głównie w zabiegach pooperacyjnych w celu przyśpieszenia leczenia blizn czy rozstępów. Z czasem bazując na badaniach histologicznych pięciu warstw naskórka odkryto wyjątkowe działanie technologii TRIO M.M.L w zabiegach
kosmetologicznych.

Dowiedz się więcej

Alliance LPG

Zabieg Endermologie LPG® jest z wielkim uznaniem wykonywany już od kilku lat wśród kobiet i mężczyzn na całym świecie. Najnowsze urządzenie francuskiej firmy Alliance LPG® zostało ulepszone i rozbudowane o dodatkowe funkcje masażu, które pozwolą już nie tylko na walkę z problemem wiotkości skóry ciała, ale również
i twarzy.

Dowiedz się więcej