O nas

Beauty Medical » O nas

BeautyMedical SPA

To miejsce, które od podstaw powstało z myślą o Tobie jako naszym najbardziej wymagającym kliencie. Jeśli pragniesz zadbać o swoje ciało kompleksowo, w naszym salonie zajmą się Tobą najlepsi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem przy użyciu najnowszej technologii oraz specjalistycznego sprzętu.  Oferta salonu obejmuje zabiegi, które zatroszczą się o Twoją twarz, ciało, dłonie – manicure oraz stopy.

Pielęgnacja twarzy

WIKTORIA ŻAK

Magister Kosmetologii Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Ukończyła studia ze specjalizacją: kosmetologia estetyczna. Kosmetologia to dla niej największa pasja. 
Specjalizuje się w zabiegach z zakresu kosmetologii oraz medycyny estetycznej tj. mezoterapia igłowa i mikroigłowa, lipoliza iniekcyjna oraz laseroterapia. Stale poszerza wiedzę z najnowszych procedur odmładzających i liftingujących skórę twarzy, szyi i dekoltu. 

Certyfikowana lingeristka. Makijaż permanentny jest jej ogromnym hobby, dlatego nieustannie szkoli się w najlepszych placówkach w Polsce i doskonali w tej dziedzinie. Uważa, że profesjonalnie wykonany makijaż permanentny dodaje pewności siebie niezależnie od sytuacji, wydobywa naturalne piękno i oszczędza czas. Uwielbia pracę z ludźmi, indywidualnie traktuje każdego Klienta. Priorytetem jest dla niej zadowolenie oraz uśmiech klienta po zakończonym zabiegu. Prywatnie miłośniczka dalekich podróży oraz aktywnego spędzania czasu.

Pielęgnacja ciała

AGNIESZKA GRABOWSKA

Ukończyła CKZiU Medyczną Szkołę Policealną w Warszawie. Od 2006 roku jest dyplomowanym Technikiem masażystą.

Doświadczenie w masażu zdobyła podczas praktyk w placówkach medycznych oraz pracy w salonach SPA w 4 i 5 gwiazdkowych hotelach. 

Praca z ciałem jest jej ogromną pasją.  Specjalizuje się w masażu relaksacyjnym, klasycznym, leczniczym oraz sportowym. Jej konikiem są również zabiegi modelujące sylwetkę HI-TECH, dzięki odpowiednio dobranym zabiegom uzyskuje świetne efekty w wyszczuplaniu i walce z cellulitem.

Stara się stale poszerzać swoją wiedzę, służy profesjonalną usługą i radą tak, aby klienci czuli, że są w najlepszych rękach.

Prywatnie miłośniczka aktywnego spędzania czasu oraz dobrej kuchni. 

MAGDALENA DZWONKOWSKA

Fizjoterapeutka z ponad 17 letnim doświadczeniem pracy w SPA. Ukończyła liczne branżowe kursy masażu oraz II stopień refleksologii stóp.

Specjalizuje się w masażach modelujących, terapeutycznych pleców, bańką chińską, relaksacyjnych oraz w masażach specjalistycznych tj. Zanzibar, Shiatsu czy masaż gorącymi kamieniami.

Doświadczony specjalista urządzeń HI-TECH służących do modelowania, ujędrniania oraz pielęgnacji ciała, a także laserów.

Pracuje zarówno z kobietami w okresie ciąży jak i po porodzie, po zabiegach chirurgicznych oraz estetycznych.

Zwolenniczka holistycznego podejścia do klienta.

Prywatnie miłośniczka książek i zdrowego stylu życia.