STORZ MEDICAL

Szwarcarska technologia urządzenia Storz Medical została stworzona niejako przypadkiem podczas leczenia szwajcarskich sportowców. Zauważono wtedy, że fala akustyczna generowana przez urządzenie u znakomitej większości sportowców kobiet prowadzi do znaczącego zmniejszenia, a nawet zniwelowania ich problemu cellulitu.

Dowiedz się więcej

ALLIANCE Endermologie® LPG

ALLIANCE Endermologie® LPG to najnowocześniejsze narzędzie do walki z niechcianym cellulitem oraz nadmiarem tkanki tłuszczowej na rynku. Najnowszy patent Alliance Enedermologie® LPG, jest technologią nieinwazyjnych zabiegów mechanicznej stymulacji komórek tkanki łącznej. Przez co działa stymulująco i redukująco na nadmiar tkanki tłuszczowej.

Dowiedz się więcej

CELLU M6 INTEGRAL 2 ENDERMOLOGIE® LPG

Endermologia, czyli masaż podciśnieniowy, to bardzo skuteczny i popularny zabieg na wymodelowanie sylwetki, który traktowany jest też jako zabieg eliminujący cellulit. Oddziałuje na tkankę łączną skóry, dzięki czemu ta staje się wyraźnie młodsza, pozbawiona widocznych zmian i lepiej ukrwiona.

Dowiedz się więcej

Bandaże AROSHA

Nowatorskie programy zabiegowe AROSHA wykorzystują działanie specjalnych bandaży, bogatych w skoncentrowane formuły składników aktywnych, ukierunkowanych do walki z niedoskonałościami ciała. Podczas zabiegu składniki z bandaża uwalniają się i stopniowo penetrują w głąb skóry. W zależności od problemu dzięki dedykowanym programom, mają one silne działanie: przeciwcellulitowe, ujędrniające, drenujące i nawilżające.

Dowiedz się więcej

Masaż bańką chińską

Bańka chińska jest odmianą bańki próżniowej, która zasysa powietrze pod ciśnieniem. Masaż bańką wykonuje się w celu likwidacji bólów kręgosłupa, problemów ze stawami, dolegliwości płucnych. Popularność zyskał dzięki niesamowitym efektom w zwalczaniu cellulitu.

Dowiedz się więcej

Masaż modelujący

Jest to bardzo skuteczna metoda wspomagania odchudzania. Modeluję sylwetkę dzięki długotrwałym, intensywnym technikom, nakierowany jest na takie partie ciała jak uda, pośladki i brzuch. Redukuje nadmiar tkanki tłuszczowej i cellulitu, poprawia jędrność i elastyczność skóry.

Dowiedz się więcej