Utrata jędrności

Beauty Medical » Twój problem » Twój problem – Ciało » Utrata jędrności

ALLIANCE Endermologie® LPG

ALLIANCE Endermologie® LPG to najnowocześniejsze narzędzie do walki z niechcianym cellulitem oraz nadmiarem tkanki tłuszczowej na rynku. Najnowszy patent Alliance Enedermologie® LPG, jest technologią nieinwazyjnych zabiegów mechanicznej stymulacji komórek tkanki łącznej. Przez co działa stymulująco i redukująco na nadmiar tkanki tłuszczowej.

Dowiedz się więcej

RF MAXIMUS POLLOGEN

Opatentowana technologia Trilipo® stanowi potrójną akcję redukcji tkanki tłuszczowej – uwolnij, usuń i wymodeluj. Urządzenie te łączy w sobie 2 niezwykle skuteczne technologie: tri polarną falę radiową (RF) + Dynamiczną Aktywację Mięśni (DMA). W wyniku jednoczesnego działania tych dwóch technologii otrzymuje się efekt nieinwazyjnej redukcji tkanki tłuszczowej, drenażu limfatycznego, a także poprawę napięcia skóry.

Dowiedz się więcej

CELLU M6 INTEGRAL 2 ENDERMOLOGIE® LPG

Endermologia, czyli masaż podciśnieniowy, to bardzo skuteczny i popularny zabieg na wymodelowanie sylwetki, który traktowany jest też jako zabieg eliminujący cellulit. Oddziałuje na tkankę łączną skóry, dzięki czemu ta staje się wyraźnie młodsza, pozbawiona widocznych zmian i lepiej ukrwiona.

Dowiedz się więcej

Bandaże AROSHA

Nowatorskie programy zabiegowe AROSHA wykorzystują działanie specjalnych bandaży, bogatych w skoncentrowane formuły składników aktywnych, ukierunkowanych do walki z niedoskonałościami ciała. Podczas zabiegu składniki z bandaża uwalniają się i stopniowo penetrują w głąb skóry. W zależności od problemu dzięki dedykowanym programom, mają one silne działanie: przeciwcellulitowe, ujędrniające, drenujące i nawilżające.

Dowiedz się więcej

Masaż modelujący

Jest to bardzo skuteczna metoda wspomagania odchudzania. Modeluję sylwetkę dzięki długotrwałym, intensywnym technikom, nakierowany jest na takie partie ciała jak uda, pośladki i brzuch. Redukuje nadmiar tkanki tłuszczowej i cellulitu, poprawia jędrność i elastyczność skóry.

Dowiedz się więcej

Masaż bańką chińską

Bańka chińska jest odmianą bańki próżniowej, która zasysa powietrze pod ciśnieniem. Masaż bańką wykonuje się w celu likwidacji bólów kręgosłupa, problemów ze stawami, dolegliwości płucnych. Popularność zyskał dzięki niesamowitym efektom w zwalczaniu cellulitu.

Dowiedz się więcej

Lipoliza laserowa

Lipoliza laserowa FOTONA to najnowsza nieinwazyjna metoda trwałej redukcji komórek tłuszczowych, przy jednoczesnym ujędrnieniu skóry. Metoda oparta jest na połączonym stosowaniu lasera Nd:YAG i Er:YAG do powierzchownego i głębokiego podgrzewania skóry, którego celem jest zniszczenie miejscowych komórek tłuszczowych oraz kształtowanie ciała. Dlaczego do zabiegu używane są 2 lasery ? Ponieważ jedynie zastosowanie Nd:YAG w połączeniu z Er:YAG i ich uzupełniające się długości światła, redukują ostatecznie tkankę tłuszczową przy jednoczesnym ujędrnieniu skóry.

Dowiedz się więcej