Utrata nawilżenia

Beauty Medical » Twój problem » Twój problem – Ciało » Utrata nawilżenia

BODY CONCEPT BIOLINE JATO – zabieg ujędrniająco – odżywczy

BODY CONCEPT Bioline JATO jest to zabieg o działaniu ujędrniającym i odżywczym. Użyte podczas zabiegu kosmetyki i ich bogate składy w połączeniu z masażem modelującym lub drenującym (kobiety w ciąży) całego ciała błyskawicznie wpływają na poprawę kondycji skóry.

Dowiedz się więcej

Bandaże AROSHA

Nowatorskie programy zabiegowe AROSHA wykorzystują działanie specjalnych bandaży, bogatych w skoncentrowane formuły składników aktywnych, ukierunkowanych do walki z niedoskonałościami ciała. Podczas zabiegu składniki z bandaża uwalniają się i stopniowo penetrują w głąb skóry. W zależności od problemu dzięki dedykowanym programom, mają one silne działanie: przeciwcellulitowe, ujędrniające, drenujące i nawilżające.

Dowiedz się więcej

Masaż świecą

Głównym celem tego masażu jest pełne odprężenie oraz nawilżenie i odżywienie skóry. Ciepły wosk ze specjalnej świecy kosmetycznej na skórze przekształca się w odżywczy olejek, który wchłania się w nią całkowicie. Skóra po takim masażu staje się elastyczna i wyjątkowo miękka w dotyku, a rozstępy stają się mniej widoczne.

Dowiedz się więcej

Masaż czekoladowy

Masaż ten opiera się na technikach masażu klasycznego i relaksacyjnego przy użyciu naturalnej czekolady. Zabieg ten dostarcza ciału wielu cennych pierwiastków tj. żelazo, magnez, cynk, wapń oraz kofeinę, czyli substancji pobudzające krążenie krwi w skórze, zmniejszających obrzęki i przyspieszających spalanie tłuszczu, jednocześnie będąc niezwykle relaksującym przeżyciem.

Dowiedz się więcej

Rytuał czekoladowy w kapsule kosmetycznej

Kompleksowy, 2-godzinny zabieg wellness czerpiący wszystko, co najlepsze dla ciała i umysłu z ziaren kakaowca. Idealny dla osób borykających się z suchością skóry, wymagających dodatkowego nawilżenia i natychmiastowej regeneracji.

Zabieg ponadto wskazany jest dla osób potrzebujących szybkiego relaksu i odprężenia.

Dowiedz się więcej

Rytuał kawowy w kapsule kosmetycznej

Rytuał kawowy w kapsule kosmetycznej to 2-godzinny zabieg czerpiący wszystko, co najlepsze dla ciała z ziaren kawy. Kawa bogata w kofeinę̨ posiada właściwości antycellulitowe, wyszczuplające i ujędrniające. Dodatkowo przyspiesza przemianę̨ materii, wspomaga usuwanie toksyn z organizmu i neutralizację wolnych rodników.

Dowiedz się więcej

Rytuał algowy Talaso w kapsule kosmetycznej

Rytuał algowy Talaso jest to 2-godzinny zabieg intensywnie ujędrniający i modelujący ciało. Przeznaczony w szczególności dla skór z oznakami wiotczenia, utraty jędrności i sprężystości, spowodowanymi zniszczeniem włókien podporowych. Zalecany także przy skórach z rozstępami, osłabionych kuracjami odchudzającymi, okresem ciąży oraz wiekiem.

Dowiedz się więcej