Nawilżenie

Beauty Medical » Twój problem » Twój problem – Twarz » Nawilżenie

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa jest metodą leczenia różnych schorzeń skóry polegającą na wstrzykiwaniu w miejsca docelowe niewielkich dawek substancji aktywnych. Mezoterapia igłowa przyczyna się do zahamowania, a także odwrócenia wielu niekorzystnych zmian i stanowi doskonałą metodę medycyny anty-aging.

Dowiedz się więcej

GeneO Pollogen

GeneO jest to błyskawiczny zabieg pielęgnacyjny wykorzystujący biologiczne mechanizmy organizmu, którego inspiracją stała się natura. Zabieg przy użyciu nowoczesnej aparatury medycyny estetycznej GeneO ma na celu odnowienie skóry twarzy, szyi i dekoltu poprzez poprawienie jej wyglądu i kondycji.

Dowiedz się więcej

Globalna Kuracja Anti-age Mesoestetic®

Kuracja Mesoestetic jest profesjonalną, globalną kuracją przeciwstarzeniową i remodelującą skórę twarzy oraz szyi. Posiada kompleksowe działanie anti-aging.

Dowiedz się więcej

BIONIC TONIC

Po okresie letnim, kiedy skóra wystawiana jest często na szkodliwy wpływ promieniowania słonecznego, przyda jej się odświeżenie i głębokie nawilżenie. Takie efekty zapewni zabieg Exuviance, z zastosowaniem kosmetyków z linii BIONIC TONIC.

Dowiedz się więcej

ACTI-BIOTIC

Zabieg chroni skórę przed bakteriami i reguluje aktywność gruczołów łojowych, przyczyniając się do niwelowania zmian trądzikowych. Ze względu na zawartość biotechnologicznego składnika Biodextrol, zabieg skuteczny jest w przypadku zmian o podłożu hormonalnym.

Dowiedz się więcej

PERFECT EYE – alternatywa mezoterapii igłowej!

Wysoko skoncentrowane serum na bazie [meso]recovery complex® głęboko odbudowuje i zagęszcza skórę, modeluje kontur twarzy i stymuluje metabolizm komórek skóry. Produkt remodelujący na wykończenie zabiegu o kompleksowym działaniu przeciwzmarszczkowym, stworzony w celu pobudzenia podstawowych funkcji życiowych komórek skóry.

Dowiedz się więcej