Nawilżenie

Beauty Medical » Twój problem » Twój problem – Twarz » Nawilżenie

NEAUVIA – mezoterapia głęboka kwasem hialuronowym

Neavia Hydro Deluxe to innowacyjny produkt do biorewitalizacji skóry twarzy. Niezwykle silna terapia nawilżająca Hydro Deluxe gwarantuje natychmiastowy efekt nawilżenia, odbudowy kolagenu i elastyny oraz ujędrnienia skóry.

Dowiedz się więcej

DERMAQUEST Lipid Control

Zabieg Lipid Control to specjalistyczna kuracja terapeutyczna oparta na selektywnych składnikach przywracających równowagę hydrolipidową skóry i jej optymalne pH. Zastosowanie kwasu linolowego pomaga przywrócić komfort skórze suchej, odwodnionej, wrażliwej i atopowej. Przyspiesza procesy regeneracyjne naskórka i chroni skórę przed niekorzystnym działaniem czynników wysuszających i odwadniających.

Dowiedz się więcej

GeneO Pollogen

GeneO jest to błyskawiczny zabieg pielęgnacyjny wykorzystujący biologiczne mechanizmy organizmu, którego inspiracją stała się natura. Zabieg przy użyciu nowoczesnej aparatury medycyny estetycznej GeneO ma na celu odnowienie skóry twarzy, szyi i dekoltu poprzez poprawienie jej wyglądu i kondycji.

Dowiedz się więcej

Bloomea® – Nieinwazyjny resurfacing skóry

Bloomea® przez 10 lat była wykorzystywana przez francuskich chirurgów plastycznych głównie w zabiegach pooperacyjnych w celu przyśpieszenia leczenia blizn czy rozstępów. Z czasem bazując na badaniach histologicznych pięciu warstw naskórka odkryto wyjątkowe działanie technologii TRIO M.M.L w zabiegach
kosmetologicznych.

Dowiedz się więcej