Okolica oka

Beauty Medical » Twój problem » Twój problem – Twarz » Okolica oka

Redermalizacja okolicy oka

Redermalizacja stanowi nową metodę odnowy i odmładzania skóry. Innowacyjne preparaty to połączenie nieusieciowanego kwasu hialuronowego z bursztynianem sodu, które mają za zadanie regulować fizjologiczne procesy komórkowe, skutecznie je regenerując oraz odmładzając. Preparaty także zalecane są w profilaktyce anti-aging, dla skór przesuszonych i zmęczonych.

Dowiedz się więcej

Mezoterapia igłowa okolicy oczu

Zabieg mezoterapii igłowej wykonuje się na tzw. zmarszczki mimiczne, sińce oraz cienie pod oczami, a także na utratę nawilżenia skóry. Do zabiegu zależnie od potrzeby dobieramy odpowiedni preparat ze składnikami aktywnymi. Zabieg trwa zaledwie kilkanaście minut i pod wcześniejszym znieczuleniu jest praktycznie bezbolesny.

Dowiedz się więcej

ENDERMOLIFT LPG®

Zabieg Endermologie LPG® jest z wielkim uznaniem wykonywany już od kilku lat wśród kobiet i mężczyzn na całym świecie. Najnowsze urządzenie francuskiej firmy Alliance LPG® zostało ulepszone i rozbudowane o dodatkowe funkcje masażu, które pozwolą już nie tylko na walkę z problemem wiotkości skóry ciała, ale również i twarzy.

Dowiedz się więcej

RF MAXIMUS Pollogen

Opatentowana technologia Trilipo® stanowi potrójną akcję redukcji tkanki tłuszczowej – uwolnij, usuń i wymodeluj. Urządzenie te łączy w sobie 2 niezwykle skuteczne technologie: tri polarną falę radiową (RF) + Dynamiczną Aktywację Mięśni (DMA). W wyniku jednoczesnego działania tych dwóch technologii otrzymuje się efekt nieinwazyjnej redukcji tkanki tłuszczowej, drenażu limfatycznego, a także poprawę napięcia skóry.

Dowiedz się więcej