Przebarwienia

Beauty Medical » Twój problem » Twój problem – Twarz » Przebarwienia

Laserowe leczenie przebarwień

Przebarwienia powstają poprzez nadmierną produkcję melaniny, nie dostarczają żadnych dolegliwości, a stanowią jedynie defekt kosmetyczny. Działanie lasera polega na pochłanianiu nadmiernej melaniny przez światło lasera. Po zabiegu zmiany są ciemniejsze niż pierwotnie, gdzie do 2 tygodni od przeprowadzonego zabiegu złuszczają się nie pozostawiając śladu.

Dowiedz się więcej

Peeling laserowy

Najczęściej wybierany zabieg laserowy, służący do odmłodzenia skóry. Zabieg stanowi procedurę usuwania wierzchniej warstwy skóry, w bardziej precyzyjny sposób w porównaniu do zabiegów mechanicznych bądź chemicznych.

Dowiedz się więcej

Mikronakłucia Dermapen

Terapia stosowana jest w celu odmłodzenia oraz poprawy elastyczności tkanek, za czym idzie poprawa jędrności skóry różnych części ciała. Polega na tworzeniu w skórze mikrokanalików i aplikowaniu składników aktywnych na powierzchni skóry. Dzięki temu uzyskujemy naskórkowo – skórną biostymulację procesów przebudowy skóry, a preparaty są łatwiej absorbowane przez skórę.

Dowiedz się więcej

Bloomea®

W wyniku działania urządzenia Bloomea dochodzi do podwójnego złuszczenia: powierzchniowego oraz wewnątrzkomórkowego. Powierzchniowe odbywa się dzięki wyciągom z liści agawy, którym pokryte są tipy zabiegowe. Urządzenie generuje mikroprądy dzięki którym następuje złuszczenie wewnątrzkomórkowe.

Dowiedz się więcej

Zabiegi peelingami chemicznymi

Zabiegi z wykorzystaniem peelingów chemicznych są to indywidualnie dobrane terapie wspomagające walkę z takimi problemami jak: trądzik, starzenie się skóry, utrata jędrności, przebarwienia, czy przesuszenie naskórka. Zabiegi te mogą przygotowywać skórę do bardziej inwazyjnych zabiegów i stanowić pierwszy etap terapii antiaging, czy przeciwtrądzikowej.

Dowiedz się więcej