Przebarwienia

Beauty Medical » Twój problem » Twój problem – Twarz » Przebarwienia

Bloomea®

W wyniku działania urządzenia Bloomea dochodzi do podwójnego złuszczenia: powierzchniowego oraz wewnątrzkomórkowego. Powierzchniowe odbywa się dzięki wyciągom z liści agawy, którym pokryte są tipy zabiegowe. Urządzenie generuje mikroprądy dzięki którym następuje złuszczenie wewnątrzkomórkowe.

Dowiedz się więcej

Mikronakłucia Dermapen

Terapia stosowana jest w celu odmłodzenia oraz poprawy elastyczności tkanek, za czym idzie poprawa jędrności skóry różnych części ciała. Polega na tworzeniu w skórze mikrokanalików i aplikowaniu składników aktywnych na powierzchni skóry. Dzięki temu uzyskujemy naskórkowo – skórną biostymulację procesów przebudowy skóry, a preparaty są łatwiej absorbowane przez skórę.

Dowiedz się więcej

Zabiegi peelingami chemicznymi

Zabiegi z wykorzystaniem peelingów chemicznych są to indywidualnie dobrane terapie wspomagające walkę z takimi problemami jak: trądzik, starzenie się skóry, utrata jędrności, przebarwienia, czy przesuszenie naskórka. Zabiegi te mogą przygotowywać skórę do bardziej inwazyjnych zabiegów i stanowić pierwszy etap terapii antiaging, czy przeciwtrądzikowej.

Dowiedz się więcej

Peeling laserowy

Najczęściej wybierany zabieg laserowy, służący do odmłodzenia skóry. Zabieg stanowi procedurę usuwania wierzchniej warstwy skóry, w bardziej precyzyjny sposób w porównaniu do zabiegów mechanicznych bądź chemicznych.

Dowiedz się więcej

Laserowe leczenie przebarwień

Przebarwienia powstają poprzez nadmierną produkcję melaniny, nie dostarczają żadnych dolegliwości, a stanowią jedynie defekt kosmetyczny. Działanie lasera polega na pochłanianiu nadmiernej melaniny przez światło lasera. Po zabiegu zmiany są ciemniejsze niż pierwotnie, gdzie do 2 tygodni od przeprowadzonego zabiegu złuszczają się nie pozostawiając śladu.

Dowiedz się więcej

PERFECTION

Zabiegi Perfection umożliwiają skorygowanie istniejących, lokalnych przebarwień pigmentacyjnych, ponieważ działają na źródło problemów. Modyfikują procesy przebarwiania skóry na poziomie genów, przez co pozwalają na skuteczną regulację barwy skóry i widoczne jej rozjaśnienie.

Dowiedz się więcej

GeneO Pollogen

GeneO jest to błyskawiczny zabieg pielęgnacyjny wykorzystujący biologiczne mechanizmy organizmu, którego inspiracją stała się natura. Zabieg przy użyciu nowoczesnej aparatury medycyny estetycznej GeneO ma na celu odnowienie skóry twarzy, szyi i dekoltu poprzez poprawienie jej wyglądu i kondycji.

Dowiedz się więcej