ACTI-BIOTIC

Zabieg chroni skórę przed bakteriami i reguluje aktywność gruczołów łojowych, przyczyniając się do niwelowania zmian trądzikowych. Ze względu na zawartość biotechnologicznego składnika Biodextrol, zabieg skuteczny jest w przypadku zmian o podłożu hormonalnym.

Dowiedz się więcej

Peeling laserowy

Najczęściej wybierany zabieg laserowy, służący do odmłodzenia skóry. Zabieg stanowi procedurę usuwania wierzchniej warstwy skóry, w bardziej precyzyjny sposób w porównaniu do zabiegów mechanicznych bądź chemicznych. Peeling laserowy wykonywany jest za pomocą lasera Er:YAG Fotona Spectro SP.

Dowiedz się więcej

Laserowe leczenie trądziku

Tradycyjne leczenie trądziku jest procesem długotrwałym i często niedającym pewności sukcesu. Dlatego dermatolodzy i specjaliści zaczęli szukać innych metod. Efektem jest laserowe leczenie trądziku. Metoda szybka oraz bardzo skuteczna. Światło lasera docierając do głębszych warstw skóry, tworzy mikro uszkodzenia, które pobudzają skórę do regeneracji oraz pozwalają unormować pracę gruczołów łojowych.

Dowiedz się więcej

Zabiegi peelingami chemicznymi

Zabiegi z wykorzystaniem peelingów chemicznych są to indywidualnie dobrane terapie wspomagające walkę z takimi problemami jak: trądzik, starzenie się skóry, utrata jędrności, przebarwienia, czy przesuszenie naskórka. Zabiegi te mogą przygotowywać skórę do bardziej inwazyjnych zabiegów i stanowić pierwszy etap terapii antiaging, czy przeciwtrądzikowej.

Dowiedz się więcej

BIONIC TONIC

Po okresie letnim, kiedy skóra wystawiana jest często na szkodliwy wpływ promieniowania słonecznego, przyda jej się odświeżenie i głębokie nawilżenie. Takie efekty zapewni zabieg Exuviance, z zastosowaniem kosmetyków z linii BIONIC TONIC.

Dowiedz się więcej