HydraFacial® MD

HydraFacial® to rewolucyjny zabieg stosowany na całym świecie. Dzięki szeregowi opatentowanych technologii pozwala osiągnąć zniewalające efekty i spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Zabieg HydraFacial® jest doskonałym rozwiązaniem dla osób chcących w błyskawiczny sposób oczyścić, odmłodzić i nawilżyć wygląd swojej twarzy, szyi oraz dekoltu. Zabieg opiera się na kompleksowym podejściu i zawiera 5 pełnowartościowych zabiegów w jednym – leczenie, oczyszczanie, pielęgnacja anti-aging, długotrwałe nawilżanie i lifting. Dodatkowym atutem są specjalne protokoły przeznaczone dla klientów borykających się z problemem trądzikowym.

Dowiedz się więcej

Laserowa terapia leczenia trądziku

Tradycyjne leczenie trądziku jest procesem długotrwałym i często niedającym pewności sukcesu. Dlatego dermatolodzy i specjaliści zaczęli szukać innych metod. Efektem jest laserowe leczenie trądziku. Metoda szybka oraz bardzo skuteczna. Światło lasera docierając do głębszych warstw skóry, tworzy mikro uszkodzenia, które pobudzają skórę do regeneracji oraz pozwalają unormować pracę gruczołów łojowych.

Dowiedz się więcej

Peeling laserowy

Peeling laserowy jest najczęściej wybieranym zabiegiem laserowym służącym do kontrolowanego usunięcia wierzchniej warstwy skóry twarz, szyi oraz dekoltu, w bardziej precyzyjny sposób w porównaniu do zabiegów mechanicznych bądź chemicznych. Peeling laserowy wykonywany jest za pomocą lasera Er:YAG Fotona Spectro SP. Powierzchnia skóry zostaje naświetlona przez wiązkę lasera, gdzie następuje odparowanie wody z naskórka, bez naruszenia termicznego skóry właściwej.

Dowiedz się więcej

DERMAQUEST Terapeutyczny Zabieg Dyniowy

Terapeutyczny Zabieg Dyniowy DERMAQUEST to zabieg przeznaczony dla skór mieszanych i problematycznych, borykających się z krostkami, grudkami, zaskórnikami, a także dla skór przetłuszczających się i z rozszerzonymi porami. Zabieg oparty jest na naturalnym miąższu z dyni – źródle witamin: C, B1, B2, B6, PP oraz K.

Dowiedz się więcej

DERMAQUEST Peeling Dyniowy

Peeling Dyniowy to przełomowy peeling enzymatyczno-chemiczny przeznaczony dla skóry problematycznej, z nawracającymi problemami trądzikowymi, łojotokiem, rozszerzonymi porami i przebarwieniami pozapalnymi. Zabieg polecany jest również dla skóry dojrzałej z oznakami fotostarzenia. Niespotykany dotychczas w preparatach wyciąg z dyni został doceniony przez amerykańskich naukowców. Jest bogaty w witaminę C [10%], B1, B2, B6, PP oraz K.

Dowiedz się więcej

DERMAQUEST Azelaic Peel

Delikatny resurfacing na bazie kwasu azelainowego [10%] i kwasu kojowego [5%]. Zabieg skierowany dla bardzo wrażliwych skór z problemem przebarwień, w przebiegu trądziku zaskórnikowogrudkowego oraz w początkowym stadium trądziku różowatego. Kwas kojowy wykazuje działanie depigmentacyjne poprzez hamowanie aktywności tyrozynazy. Rozjaśnia powstałe już przebarwienia i zapobiega powstawaniu nowych. Dodatkowo działa przeciwzapalnie i reguluje pracę gruczołów łojowych.

Dowiedz się więcej

ACTI-BIOTIC

Zabieg chroni skórę przed bakteriami i reguluje aktywność gruczołów łojowych, przyczyniając się do niwelowania zmian trądzikowych. Ze względu na zawartość biotechnologicznego składnika Biodextrol, zabieg skuteczny jest w przypadku zmian o podłożu hormonalnym.

Dowiedz się więcej

PRX

Zabiegi te mogą przygotowywać skórę do bardziej inwazyjnych zabiegów i stanowić pierwszy etap terapii antiaging, czy przeciwtrądzikowej. Zabiegi charakteryzują się szybkimi efektami, niską inwazyjnością oraz krótkim okresem rekonwalescencji po zabiegu. Bazujemy na sprawdzonych i przynoszących świetne efekty peelingach chemicznych nowej generacji tj.: PRX-T33.

Dowiedz się więcej

Zabiegi peelingami nowej generacji

Zabiegi z wykorzystaniem peelingów chemicznych są to indywidualnie dobrane terapie wspomagające walkę z takimi problemami jak: trądzik, starzenie się skóry, utrata jędrności, przebarwienia, czy przesuszenie naskórka. Zabiegi te mogą przygotowywać skórę do bardziej inwazyjnych zabiegów i stanowić pierwszy etap terapii antiaging, czy przeciwtrądzikowej.

Dowiedz się więcej