Anti - age

Beauty Medical » Twój problem » Twój problem – Twarz » Anti-age

HydraFacial® MD

HydraFacial® to rewolucyjny zabieg stosowany na całym świecie. Dzięki szeregowi opatentowanych technologii pozwala osiągnąć zniewalające efekty i spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Zabieg HydraFacial® jest doskonałym rozwiązaniem dla osób chcących w błyskawiczny sposób oczyścić, odmłodzić i nawilżyć wygląd swojej twarzy, szyi oraz dekoltu. Zabieg opiera się na kompleksowym podejściu i zawiera 5 pełnowartościowych zabiegów w jednym – leczenie, oczyszczanie, pielęgnacja anti-aging, długotrwałe nawilżanie i lifting. Dodatkowym atutem są specjalne protokoły przeznaczone dla klientów borykających się z problemem trądzikowym.

Dowiedz się więcej

Endolifting Fotona 4D

Współczesna medycyna i kosmetologia dysponują wieloma różnymi narzędziami i specyfikami, które pozwalają zahamować proces starzenia się skóry oraz w pewnym stopniu cofnąć go, likwidując zmarszczki i bruzdy. Takie efekty zapewnia zabieg laserowy Endolifting FOTONA 4D.

Dowiedz się więcej

Lifting laserowy SMOOTH

Wiązka lasera w technologii SMOOTH wywołuje w skórze efekt kontrolowanego oddania energii lasera w głąb skóry, bez odparowania naskórka. Rezultatem zabiegu w technologii SMOOTH jest działanie na wszystkich poziomach skóry – od naskórka po skórę właściwą, co w efekcie daje silne ujędrnienie, napięcie i pogrubienie skóry. Następuje pobudzenie w skórze procesu skracania już istniejących włókien kolagenowych, a także powstawania nowych, prowadząc do głębokiego i trwałego efektu ujędrnienia oraz liftingu skóry.

Dowiedz się więcej

Lifting laserowy PIANO

Wiązka lasera Nd:Yag w trybie PIANO to potwierdzony klinicznie pod kątem skuteczności impuls wykorzystywany do skracania włókien kolagenowych oraz zapoczątkowania produkcji nowych cząsteczek kolagenu. Lifting laserowy PIANO to specjalistyczny tryb w laserze FOTONA skierowany do terapii ujędrniających i napinających skórę, w modelowaniu owalu twarzy, a także ujędrnianiu skóry ciała. Główne przeznaczenie trybu PIANO to laserowy remodeling i ujędrnienie skóry, a także głęboki termolifting skóry.

Dowiedz się więcej

Redermalizacja

Redermalizacja stanowi nową metodę odnowy i odmładzania skóry. Innowacyjne preparaty to połączenie nieusieciowanego kwasu hialuronowego z bursztynianem sodu, które mają za zadanie regulować fizjologiczne procesy komórkowe, skutecznie je regenerując oraz odmładzając. Preparaty także zalecane są w profilaktyce anti-aging, dla skór przesuszonych i zmęczonych. Efektem zabiegów jest wyraźne wygładzenie i lifting skóry, rozjaśnienie kolorytu oraz silne nawilżenie.

Dowiedz się więcej

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa jest metodą leczenia różnych schorzeń skóry polegającą na wstrzykiwaniu w miejsca docelowe niewielkich dawek substancji aktywnych. Mezoterapia igłowa przyczyna się do zahamowania, a także odwrócenia wielu niekorzystnych zmian i stanowi doskonałą metodę medycyny anty-aging. Stosowane preparaty do iniekcji dobierane są indywidualnie w zależności od potrzeb skóry.

Dowiedz się więcej

Bloomea®

W wyniku działania urządzenia Bloomea dochodzi do podwójnego złuszczenia: powierzchniowego oraz wewnątrzkomórkowego. Powierzchniowe odbywa się dzięki wyciągom z liści agawy, którym pokryte są tipy zabiegowe. Urządzenie generuje mikroprądy dzięki którym następuje złuszczenie wewnątrzkomórkowe.

Dowiedz się więcej

Mikronakłucia Dermapen

Terapia stosowana jest w celu odmłodzenia oraz poprawy elastyczności tkanek, za czym idzie poprawa jędrności skóry różnych części ciała. Polega na tworzeniu w skórze mikrokanalików i aplikowaniu składników aktywnych na powierzchni skóry. Dzięki temu uzyskujemy naskórkowo – skórną biostymulację procesów przebudowy skóry, a preparaty są łatwiej absorbowane przez skórę.

Dowiedz się więcej

RF MAXIMUS Pollogen

Opatentowana technologia Trilipo® stanowi potrójną akcję redukcji tkanki tłuszczowej – uwolnij, usuń i wymodeluj. Urządzenie te łączy w sobie 2 niezwykle skuteczne technologie: tri polarną falę radiową (RF) + Dynamiczną Aktywację Mięśni (DMA). W wyniku jednoczesnego działania tych dwóch technologii otrzymuje się efekt nieinwazyjnej redukcji tkanki tłuszczowej, drenażu limfatycznego, a także poprawę napięcia skóry.

Dowiedz się więcej

Endermolift LPG®

Endermologie drugiej generacji została wzbogacona o końcówkę do masażu twarzy Endermolift, która służy stymulacji produkcji kolagenu i elastyny, a w efekcie widocznym odmłodzeniu i ujędrnieniu skóry, usunięciu objawów zmęczenia oraz wdrożeniu aktywnej terapii anti-aging – niezależnie od wieku.

Dowiedz się więcej

Dermaquest Retinol C Infusion Peel

Retinol C Infusion Peel to ekskluzywny program terapeutyczny oparty na synergicznym połączeniu najbardziej aktywnych form witaminy A i C o silnych właściwościach przeciwstarzeniowych i ujędrniających. Zabieg rekomendowany jest dla skóry z widocznymi oznakami starzenia jak utrata jędrności, zmarszczki, nierówna struktura oraz dla skóry dojrzałej skłonnej do rumienia i teleangiektazji. Zabieg wykorzystuje retinoidy w postaci beta-karotenu pochodzenia dyniowego oraz czystego retinolu [4%], które silnie wpływają na proliferację nowych białek podporowych skóry: kolagenu i elastyny.

Dowiedz się więcej

Zabiegi peelingami chemicznymi

Zabiegi z wykorzystaniem peelingów chemicznych są to indywidualnie dobrane terapie wspomagające walkę z takimi problemami jak: trądzik, starzenie się skóry, utrata jędrności, przebarwienia, czy przesuszenie naskórka. Zabiegi te mogą przygotowywać skórę do bardziej inwazyjnych zabiegów i stanowić pierwszy etap terapii antiaging, czy przeciwtrądzikowej.

Dowiedz się więcej