Anti - age

Beauty Medical » Twój problem » Twój problem – Twarz » Anti-age

Endolifting Fotona 4D

Współczesna medycyna i kosmetologia dysponują wieloma różnymi narzędziami i specyfikami, które pozwalają zahamować proces starzenia się skóry oraz w pewnym stopniu cofnąć go, likwidując zmarszczki i bruzdy. Takie efekty zapewnia zabieg laserowy Endolifting FOTONA 4D.

Dowiedz się więcej

Fotoodmładzanie

Laserowe odmładzanie to delikatny zabieg wykorzystujący światło lasera. Technika jest bezinwazyjna, a pozwala na efektywną przebudowę kolagenu. Na skutek zabiegu dochodzi do odnowienia mikronaczyń. Stymulowane są również fibroblasty, czego konsekwencją jest wspomniana już przebudowa kolagenu.

Dowiedz się więcej

RF MAXIMUS Pollogen

Opatentowana technologia Trilipo® stanowi potrójną akcję redukcji tkanki tłuszczowej – uwolnij, usuń i wymodeluj. Urządzenie te łączy w sobie 2 niezwykle skuteczne technologie: tri polarną falę radiową (RF) + Dynamiczną Aktywację Mięśni (DMA). W wyniku jednoczesnego działania tych dwóch technologii otrzymuje się efekt nieinwazyjnej redukcji tkanki tłuszczowej, drenażu limfatycznego, a także poprawę napięcia skóry.

Dowiedz się więcej

Bloomea®

W wyniku działania urządzenia Bloomea dochodzi do podwójnego złuszczenia: powierzchniowego oraz wewnątrzkomórkowego. Powierzchniowe odbywa się dzięki wyciągom z liści agawy, którym pokryte są tipy zabiegowe. Urządzenie generuje mikroprądy dzięki którym następuje złuszczenie wewnątrzkomórkowe.

Dowiedz się więcej

Mikronakłucia Dermapen

Terapia stosowana jest w celu odmłodzenia oraz poprawy elastyczności tkanek, za czym idzie poprawa jędrności skóry różnych części ciała. Polega na tworzeniu w skórze mikrokanalików i aplikowaniu składników aktywnych na powierzchni skóry. Dzięki temu uzyskujemy naskórkowo – skórną biostymulację procesów przebudowy skóry, a preparaty są łatwiej absorbowane przez skórę.

Dowiedz się więcej

PERFECT EYE – alternatywa mezoterapii igłowej!

Wysoko skoncentrowane serum na bazie [meso]recovery complex® głęboko odbudowuje i zagęszcza skórę, modeluje kontur twarzy i stymuluje metabolizm komórek skóry. Produkt remodelujący na wykończenie zabiegu o kompleksowym działaniu przeciwzmarszczkowym, stworzony w celu pobudzenia podstawowych funkcji życiowych komórek skóry.

Dowiedz się więcej

Endermolift LPG®

Endermologie drugiej generacji została wzbogacona o końcówkę do masażu twarzy Endermolift, która służy stymulacji produkcji kolagenu i elastyny, a w efekcie widocznym odmłodzeniu i ujędrnieniu skóry, usunięciu objawów zmęczenia oraz wdrożeniu aktywnej terapii anti-aging – niezależnie od wieku.

Dowiedz się więcej

Globalna Kuracja Anti-age Mesoestetic®

Kuracja Mesoestetic jest profesjonalną, globalną kuracją przeciwstarzeniową i remodelującą skórę twarzy oraz szyi. Posiada kompleksowe działanie anti-aging.

Dowiedz się więcej

Zabiegi peelingami chemicznymi

Zabiegi z wykorzystaniem peelingów chemicznych są to indywidualnie dobrane terapie wspomagające walkę z takimi problemami jak: trądzik, starzenie się skóry, utrata jędrności, przebarwienia, czy przesuszenie naskórka. Zabiegi te mogą przygotowywać skórę do bardziej inwazyjnych zabiegów i stanowić pierwszy etap terapii antiaging, czy przeciwtrądzikowej.

Dowiedz się więcej