Manicure i Pedicure

Beauty Medical » Manicure i Pedicure

Zadbane ręce i stopy nie tylko ładnie wyglądają i przyciągają wzrok, ale są najlepszym wizerunkiem naszego zdrowia. Pierwsze wrażenie bardzo często zależy od stanu dłoni, które są naszą wizytówką. Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz doradztwo w zakresie pielęgnacji dłoni i stóp oraz stylizacji paznokci przy użyciu najnowszych technologii i najlepszych kosmetyków.

Manicure/ Pedicure klasyczny

Zabieg pielęgnujący dłonie/stopy i paznokcie, polegający na nadaniu im odpowiedniego kształtu, przygotowaniu płytki paznokciowej oraz usunięciu skórek. Po przygotowaniu paznokci następuje malowanie odżywką lub wybranym z szerokiej palety kolorów lakierem.

Firmy na których pracujemy: Orly, OPI, Zoya.

Manicure/ Pedicure hybrydowy

Specjalne lakiery do wykonywania manicure/pedicure hybrydowego to połączenie lakieru i żelu. Należy położyć cienką warstwę, a następnie utwardzić światłem UV. Co najważniejsze, manicure hybrydowy utrzymuje się zwykle przez 2-3 tygodnie! Metoda ta jest hypoalergiczna i pozbawiona substancji szkodliwych dla płytki paznokcia, a więc bezpieczna dla zdrowia. Dodatkowa zaleta? Lakier lśni bardziej w porównaniu do klasycznego manicure.

Firmy na których pracujemy: Orly, OPI, Semilac.

Manicure/ Pedicure vinylowy

Jest to manicure/pedicure w przypadku, którego płytkę paznokcia malujemy winylowym lakierem do paznokci. Jest to lakier o innowacyjnej formule, gdyż utwardza się pod wpływem naturalnego światła. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii powinien utrzymać się na paznokciach 7-10 dni, nie tarci połysku, a im dłużej jest noszony, tym jest odporniejszy na kruszenia, zarysowania, zadrapania, odpryski i inne uszkodzenia.

Firmy na których pracujemy: CDN Vinylux, OPI Shine, Orly.

Manicure japoński

Manicure japoński wzmacnia naturalną płytkę paznokcia, nadaje piękny połysk, uszczelnia płytkę, jednocześnie zasila ją w składniki naturalne. W skład preparatów wchodzą: witaminy A + E, keratyna, pyłek pszczeli i krzemionka z morza japońskiego. Zabieg polega na wmasowaniu odżywczej pasty w płytkę paznokcia. Następnie nałożoną pastę zabezpieczamy wcierając puder, który powoduje zatrzymanie składników zawartych w paście przed spłukaniem z płytki paznokcia. Dodatkowym efektem tego zabiegu jest wysoki naturalny połysk, który utrzymuje się na płytce paznokcia ok. 2 tygodni.

Manicure/ Pedicure SPA

Jest to zabieg typowo regenerujący i odżywczy na skórę dłoni i stóp. Do klasycznego wykonania manicure/ pedicure zostaje dodana odżywcza maska, która nałożona na około 15 minut na powierzchnię skóry daje odczucie jej pełnego nawilżenia. Dodatkowo wykonywany jest masaż pozwalający na całkowity relaks oraz dokładne wtarcie maski w skórę.