Rytuały

Beauty Medical » Zabiegi » Zabiegi – Ciało » Rytuały

Rytuał czekoladowy w kapsule kosmetycznej

Kompleksowy, 2-godzinny zabieg wellness czerpiący wszystko, co najlepsze dla ciała i umysłu z ziaren kakaowca. Idealny dla osób borykających się z suchością skóry, wymagających dodatkowego nawilżenia i natychmiastowej regeneracji.

Zabieg ponadto wskazany jest dla osób potrzebujących szybkiego relaksu i odprężenia. Zalecamy wykonywać zabieg każdorazowo, kiedy potrzeba jest szybkiej poprawy stanu skóry i umysłu.

Zabieg dostępny dla kobiet w ciąży.

Zabieg polega na wykonaniu peelingu czekoladowego całego ciała, skutecznie likwidującego szorstkość i martwe komórki na powierzchni skóry. Następnie następuje nałożenie maski z prawdziwej płynnej, 100% gorzkiej czekolady, podczas której jednocześnie można rozkoszować się masażem twarzy. Wszystko to odbywa się w profesjonalnej kapsule kosmetycznej.

Po wyjściu z kapsuły kosmetycznej następuje relaksacyjny masaż całego ciała, również z wykorzystaniem kosmetyków bazujących na czekoladzie i jej składnikach. Zapach towarzyszący zabiegowi daje uczucie relaksu i odprężenia.

EFEKTY ZABIEGU:

  • doskonałe nawilżenie skóry
  • odżywienie i zregenerowanie skóry
  • poprawa napięcia skóry
  • gładkie i zmysłowo pachnące ciało
  • totalny relaks

CZAS ZABIEGU:

120 minut

Rytuał kawowy w kapsule kosmetycznej

Rytuał kawowy w kapsule kosmetycznej to 2-godzinny zabieg czerpiący wszystko, co najlepsze dla ciała z ziaren kawy.

Kawa bogata w kofeinę̨ posiada właściwości antycellulitowe, wyszczuplające i ujędrniające. Dodatkowo przyspiesza przemianę̨ materii, wspomaga usuwanie toksyn z organizmu i neutralizację wolnych rodników. Procedurę rozpoczyna oczyszczenie całego ciała peelingiem, w celu oczyszczenia skóry z martwych komórek naskórka.

Aromatyczna maska z prawdziwej̨ kawy̨ rozprowadzona na całym ciele oraz masaż twarzy podczas kuracji w kapsule kosmetycznej, dostarcza skórze energii, intensywnie wyszczupla i detoksykuje.

Rytuał kawowy kończy godzinny masaż relaksacyjny.

Zabieg niewskazany dla kobiet w ciąży i matek karmiących piersią.

EFEKTY ZABIEGU:

  • poprawa napięcia skóry
  • wzrost elastyczności skóry
  • zmniejszenie cellulitu
  • eliminacja toksyn z organizmu

CZAS ZABIEGU:

120 minut