Zabiegi dla kobiet w ciąży

Beauty Medical » Zabiegi » Zabiegi – Ciało » Zabiegi dla kobiet w ciąży

BODY CONCEPT BIOLINE JATO – zabieg ujędrniająco – odżywczy

BODY CONCEPT Bioline JATO jest to zabieg o działaniu ujędrniającym i odżywczym. Użyte podczas zabiegu kosmetyki i ich bogate składy w połączeniu z masażem modelującym lub drenującym (kobiety w ciąży) całego ciała błyskawicznie wpływają na poprawę kondycji skóry.

Zabieg rozpoczyna peeling całego ciała wzbogacony specjalnymi kryształkami soli działając silnie rewitalizująco i rozjaśniająco. Użyte do zabiegu serum ujędrniająco-wygładzające dzięki zawartości Kompleksu Pro-elasticity, witamin A, B3 i C oraz ekstraktu z żeń-szenia, wzmacnia i wspiera struktury skóry, nawilżając i odżywiając te obszary ciała, które są najbardziej narażone na utratę jędrności. Zabieg ten poprawia jakość skóry, jest bogaty w wysokiej jakości masła oraz ekstrakty z białych kwiatów tj. ekstrakt z orchidei oraz ekstrakt z kwiatów lotosu, które zapewniają skórze miękkość i promienny blask.

Podczas ciąży skóra staje się bardziej wrażliwa na działanie czynników środowiskowych, zaburzona zostaje jej bariera, a po porodzie staje się cieńsza i traci jędrność. W warstwie znajdującej się bezpośrednio pod naskórkiem (skórze właściwej) postępują procesy dezorganizacji włókien białkowych co w efekcie powoduje utratę jędrności i elastyczności skóry. Obszarami ciała, na których pojawiają się te objawy często są wewnętrzne strony ud i ramion, brzuch, pośladki oraz piersi.

Jednym z głównych zjawisk związanych ze zwiotczeniem, utratą elastyczności i jędrności jest postępująca utrata organicznego krzemu w skórze. Aby walczyć z tym procesem laboratoria Bioline JATO stworzyły tzw. biologicznie aktywne substancje, które zawierają cząsteczki organicznego krzemu. Kompleks Pro-Elasticity łączy wysokie powinowactwo silanoli do skóry oraz efektywne działanie hydroksyproliny, aminokwasu, który jest prekursorem syntezy kolagenu. Ta innowacyjna, zrównoważona formuła zastosowana w zabiegu modelującym Bioline JATO pozwala obydwóm składnikom aktywnym działać w najgłębszych warstwach skóry:

 • optymalizując produkcję kolagenu i elastyny
 • poprawiając strukturę skóry i jej organizację
 • zwiększając naturalne rezerwy organicznego krzemu w organizmie, a przy tym zapewniają widoczny
  efekt drenażu i ujędrnienia skóry.

EFEKTY ZABIEGU:

 • silne nawilżenie i odżywienie skóry
 • poprawa napięcia skóry, ujędrnienie
 • drenaż

CZAS ZABIEGU:

120 min

ALLIANCE LPG ENDERMOLOGIE®

Większość kobiet w okresie ciąży rezygnuje z zabiegów kosmetycznych na ciało, mimo regularnego stosowania ich przed ciążą. Jednak czy jest to konieczne ? Oczywiście wiele zabiegów jest w tym szczególnym czasie niewskazana, ale na szczęście w naszym salonie mamy wachlarz zabiegów również dla kobiet w ciąży. Jednym z ulubionych zabiegów aparaturowych na ciało naszych klientek jest LPG Endermologie®, ale czy ciąża jest przeciwskazaniem do jego wykonywania ?

Absolutnie nie!

Endermologie® jest wręcz zabiegiem wskazanym dla kobiet w ciąży! Ilekroć spotkałyście się z kobietami w ciąży zmagającymi się z problemem spuchniętych łydek, czy stóp ? W okresie ciąży w większym stopniu zatrzymuje się woda w organizmie przyszłej matki, a Endermologie® działająca na zasadzie drenażu limfatycznego pozwoli na pozbycie się jej „nadmiaru” z organizmu. Dzięki czemu spuchniętym stopom i nieznośnej opuchliźnie możemy powiedzieć „żegnaj!”.

Zabieg Endermologie® w przypadku kobiet w ciąży nakierowany jest tylko i wyłącznie na nogi. Warto pamiętać, że LPG Endermologie® jest zabiegiem nieinwazyjnym, w 100% naturalnym i wspomagającym naturalne mechanizmy stymulacji skóry.

Drogie przyszłe mamy !

W tym wyjątkowym okresie nie musicie rezygnować z siebie. Mówią: „szczęśliwa matka to szczęśliwe dziecko”, a więc pamiętajcie, że wy też możecie o siebie zadbać w tym wyjątkowym czasie i sprawić sobie trochę przyjemności!

Warto przed każdym zabiegiem kosmetycznym skonsultować się ze swoim lekarzem.

W trosce o siebie i swoje dziecko zawsze wybieraj gabinety wyposażone w oryginalną, przebadana medycznie LPG Endermologie®, a nie szeroko dostępne, nietestowane urządzenia zamienników posługujących się nazwą „Endermologia”.

OBSZARY ZABIEGOWE:

 • nogi

EFEKTY ZABIEGU:

 • drenaż limfatyczny
 • pozbycie się nadmiaru wody z organizmu
 • uczucie „lżejszych” nóg

SERIA ZABIEGOWA:

6 lub 10 zabiegów

CZAS ZABIEGU:

40 minut

Masaż dla kobiet w ciąży

Celem masażu jest zmniejszenie obrzęków, napięć i dolegliwości bólowych w okolicach podlegających nadmiernemu obciążeniu w okresie ciąży. Przeciążenie mięśni i kręgosłupa wywołuje silny ból, na który jednym ze sposobów jest profesjonalny masaż. Masaż odbywa się w pozycji siedzącej, półleżącej lub leżącej, zależnie od zaawansowania ciąży oraz dolegliwości bólowych. Wykonywany przez najlepszych specjalistów jest w pełni bezpieczny dla matki i dziecka.

CZAS ZABIEGU:

55 minut