Endolifting Fotona 4D

Beauty Medical » Zabiegi » Zabiegi – Laseroterapia » Endolifting Fotona 4D

Endolifting Fotona 4D

Od wieków ludzkość poszukuje źródła wiecznej młodości. Współczesna medycyna i kosmetologia dysponują wieloma różnymi narzędziami i specyfikami, które pozwalają zahamować proces starzenia się skóry oraz w pewnym stopniu cofnąć go, likwidując zmarszczki i bruzdy. Takie efekty zapewnia zabieg laserowy Endolifting FOTONA 4D. Na czym on polega i jakie efekty można uzyskać dzięki niemu? Zabieg odmładzający Endolifting FOTONA 4D to zabieg, który walczy z efektami starzenia się skóry. Wykonywany jest przy użyciu specjalistycznego lasera FOTONA SPECTRO SP. Laserowy Endolifting twarzy Fotona 4D jest bardzo skuteczny w działaniu i daje wielowymiarowe efekty, za sprawą zastosowanych w nim szerokim możliwościom długości fali Nd:YAG i Er:YAG. Nowatorski zabieg laserowy Endolifting FOTONA 4D polega na zastosowaniu lasera FOTONA SPECTRO SP, w którym fale Er:YAG i Nd:YAG są uzupełniane o zastosowanie czterech trybów działania lasera: EndoLifting® + FRAC3D® + PIANO® + SupErfacial™. Dzięki temu uzyskuje się synergiczne działanie, które pozwala na wnikanie fal tego lasera w głębokie, pośrednie i powierzchniowe warstwy skóry. Jednocześnie laser oddziałuje na istniejące niedoskonałości skóry.

ZABIEG DOSTĘPNY W WERSJACH:

  • Fotona 4D (EndoLigting® + FRAC3D® + PIANO® + SupErfacial™)
  • EndoLifting® + PIANO®
  • EndoLifting® + SupErfacial™)

ETAPY ZABIEGU ENDOLIFTING FOTONA 4D:

W ramach laserowego odmładzania Endolifting FOTONA 4D wykonuje się cztery etapy zabiegowe:

Etap 1 – EndoLifting® –- wewnętrzna terapia laserowa. Polega ona na podgrzaniu tkanek i ma za zadanie stymulować kurczenie się włókien kolagenowych, co powoduje wzrost napięcia i elastyczności tkanek wraz z efektem wypełnienia bruzd nosowo-wargowych.

Etap 2 – FRAC3D® – nieablacyjne odmłodzenie głębszych niedoskonałości skóry. Uzyskuje się to poprzez
generowanie drobnych, regionalnych punktów wysokiej temperatury na różnej głębokości skóry. Ma to na celu poprawę jej zagęszczenia.

Etap 3 – PIANO® – szybkie i bezpieczne działanie lasera, które koncentruje się na dostarczeniu odpowiedniej porcji energii od powierzchni skóry aż do tkanki podskórnej, w celu zwiększenia napięcia dużej jej powierzchni,
na całej grubości.

Etap 4 – SupErfacial™ – peeling laserowy w postaci subtelnej i zimnej ablacji laserem Er:YAG. Celem tego etapu jest ostateczne wygładzenie skóry oraz zmniejszenie wszelkich jej niedoskonałości.

DZIAŁANIE ZABIEGU ENDOLIFTING FOTONA 4D

Efekty zabiegu widoczne są nie tylko na zewnętrznej powierzchni skóry twarzy, ale nawet wewnątrz jamy ustnej, i to już po jednej sesji. W wyniku przeprowadzenia zabiegu laserowego odmładzania można uzyskać kurczenie się kolagenu na całej grubości skóry. Możliwe jest osiągnięcie trwałego ujędrnienia i zwiększenia objętości, bez stosowania wypełniaczy. Łącznie w zabiegu odmładzającym Fotona 4D uzyskuje się efekt skutecznego liftingu twarzy, bez potrzeby wykonywania chirurgicznego, mocno inwazyjnego zabiegu o podobnym charakterze, który niesie za sobą poważne ryzyka wystąpienia efektów ubocznych.

OBSZARY ZABIEGOWE:

  • twarz
  • twarz + szyja

EFEKTY ZABIEGU:

  • skuteczny lifting twarzy
  • trwałe ujędrnienie skóry
  • zwiększenie objętości i gęstości skóry bez stosowania wypełniaczy
  • skurczenie się kolagenu na całej grubości skóry twarzy

SERIA ZABIEGOWA:

1 – 2 zabiegi na rok

CZAS ZABIEGU:

90 minut