Dermapen 4.0 – na czym polega i jak często można stosować?
Beauty Medical Spa » 🌺 Blog o Urodzie » Dermapen 4.0 – na czym polega i jak często można stosować?

Dermapen 4.0 to jeden z najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych, wykonywanych w profesjonalnych salonach urody. Na czym dokładnie polega Dermapen i jak często można wykonywać taki zabieg? Dermapen 4.0, nazywany zamiennie również mezoterapią mikroigłową, opiera się na iniekcji cząsteczek kwasu hialuronowego oraz innych substancji odżywczych – witamin, aminokwasów czy peptydów – bezpośrednio do naskórka i skóry właściwej, tym samym silnie ją regenerując.

Zabieg Dermapen 4.0 oparty jest na innowacyjnym urządzeniu medycznym, wyposażonym w system pulsujących igieł, przyczyniających się do stymulacji fibroblastów. Na jakie efekty można liczyć, wykonując Dermapen i jak często poddawać się zabiegowi, by uzyskać najlepsze rezultaty? Dermapen 4.0 wpływa na poprawę jakości skóry. Poprzez stymulację produkcji kolagenu i uruchomieniu procesów naprawczych, skóra w miejscach zabiegowych staje się napięta i elastyczna. Do efektów Dermapen 4.0 można zaliczyć również widoczne spłycenie zmarszczek, zmniejszenie widoczności porów, redukcję przebarwień, ujednolicenie kolorytu skóry, redukcję blizn potrądzikowych i powstałych na skutek oparzenia, redukcję widoczności rozstępów, a nawet skuteczne leczenie łysienia.

Dermapen 4.0. Jak często?

Standardowo sesja zabiegowa, która przyniesie oczekiwane efekty Dermapen, obejmuje około czterech do sześciu zabiegów, wykonywanych w odstępie mniej więcej trzech tygodni każdy. To, jak często zostanie przeprowadzony zabieg z użyciem innowacyjnego Dermapen 4.0 jest jednak kwestią bardzo indywidualną, zależną od kondycji skóry i problemu, z jakim klienci chcą się zmierzyć.

Wiedząc już, jak często zapisywać się na zabieg Dermapen 4.0 w profesjonalnym salonie w Warszawie, warto poznać także inne szczegóły związane z usługą. Obszar zabiegowy Dermapen jest szeroki i obejmuje twarz, szyję, dekolt, skórę głowy, a także fragmenty ciała z bliznami czy rozstępami. Fakt ten sprawia, iż z Dermapen 4.0 korzysta wiele osób. Istnieje kilka przeciwwskazań do wykonania zabiegu Dermapen. Są to m.in. uczulenie na metal, podrażnienia skóry, ciąża, karmienie piersią, choroby nowotworowe, zmaganie się z aktywnymi infekcjami, stanami zapalnymi lub ropnymi oraz niewyrównaną cukrzycą. Mając to na uwadze, przed zapisaniem się na zabieg Dermapen 4.0, warto skonsultować się z naszymi specjalistami.

Przeczytaj również:  Odmładzanie skóry bez skalpela – poznaj peeling laserowy FOTONA

Dermapen – efekt pięknej skóry

Dzięki opatentowanej technologii pulsujących igieł zabieg Dermapen 4.0 jest bardziej efektywny i bezpieczny niż znane dotąd metody stosowane w mikronakłuwaniu skóry. Warto przekonać się osobiście o niesamowitych efektach, jakie gwarantuje Dermapen 4.0. Zapraszamy do skontaktowania się z naszym salonem. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, doradzimy, jak często przeprowadzać zabieg Dermapen oraz zarezerwujemy dla Państwa dogodny termin wizyty.

Masz pytanie?