Ile kosztuje manicure w Warszawie?
Beauty Medical Spa » 🌺 Blog o Urodzie » Ile kosztuje manicure w Warszawie?

Manicure jest jednym z najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych, dedykowanych zarówno paniom, jak i panom. Cena zabiegu jest uzależniona od kondycji paznokci, rodzaju zabiegu oraz indywidualnego cennika danego salonu. Manicure w Warszawie w cenie uwzględnia często również doświadczenie kosmetyczki oraz jakość wykorzystywanych preparatów. Im lepsze kosmetyki i większa wprawa w wykonywaniu zabiegów pielęgnacyjnych dłoni i stóp, tym więcej trzeba zapłacić za taką usługę.

Jednocześnie daje to gwarancję, że zabieg zostanie wykonany w pełni profesjonalnie, a wybrana stylizacja będzie odpowiadać indywidualnym preferencjom czy okazji, na jaką została przygotowana. W takim razie ile kosztuje manicure w Warszawie i od czego dokładnie zależy jego cena?

Od czego zależy cena manicure w Warszawie?

Rodzaje manicure w Warszawie nie zmieniają się – poszczególne salony stylizacji wykonują paznokcie metodą hybrydową, vinylową, ale oferują też odbudowujący i odżywiający manicure japoński czy klasyczny manicure z usługą malowania paznokci lub bez. Cena przeprowadzonego zabiegu manicure w Warszawie na Żoliborzu będzie uzależniona od wybranej metody stylizacji, wycenianej przez konkretny salon indywidualnie. Poza tym na koszt zabiegu ma wpływ:

  • kondycja paznokcia i ewentualna konieczność jego odbudowania,
  • konieczność ściągnięcia poprzedniej stylizacji,
  • konieczność naprawienia błędów popełnionych przez inny salon stylizacji paznokci,
  • jakość i marka preparatów wykorzystanych podczas zabiegu,
  • kunszt stylizacji i wykorzystane zdobienia.

Najtańsze zawsze będą zabiegi typowo pielęgnacyjne, jak manicure klasyczny, podczas którego paznokcie są przycinane i opiłowywane do pożądanego kształtu, ewentualnie malowane zwykłym, nieutwardzalnym lakierem. Im bardziej skomplikowany zabieg i większa ilość potrzebnych preparatów, tym cena manicure w Warszawie jest wyższa.

Manicure w Warszawie – cena poszczególnych zabiegów

Przed wybraniem się do salonu stylizacji paznokci warto dowiedzieć się, ile kosztuje manicure w Warszawie i ile trzeba zapłacić za poszczególne zabiegi. Klasyczny manicure damski oraz manicure męski w Warszawie, skupiający się przede wszystkim na uzyskaniu estetycznego kształtu paznokcia, kosztuje ok. 70 złotych. Jeśli podczas zabiegu ma zostać zastosowana dodatkowo odżywka, koszt wzrośnie do ok. 90 złotych. Tyle samo będzie trzeba zapłacić za zabieg z malowaniem paznokci zwykłym albo vinylowym lakierem. Nieco droższy jest natomiast hybrydowy manicure w Warszawie – ta stylizacja, dająca naprawdę długotrwały efekt, kosztuje w dobrych salonach ok. 130 zł. Ok. 140 zł trzeba z kolei zapłacić za jego wersję french. Odżywczy i regenerujący manicure japoński to zabieg kosztujący ok. 100 zł.

Przeczytaj również:  Jak powstrzymać łysienie? Laserowa stymulacja wzrostu włosów FOTONA

Najdroższe usługi związane z profesjonalnym manicure w Warszawie to pełne pakiety SPA, np. w wersji klasycznej lub ze stylizacją wykonaną metodą hybrydową.

Dodatkowe koszty trzeba będzie ponieść, jeśli konieczne jest ściągnięcie stylizacji wykonanej w innym salonie lub gdy przed zabiegiem pielęgnacyjnym chcesz usunąć dotychczasową stylizację. Osobno płatne jest też nadbudowywanie paznokci – to zwykle koszt ok. 15 zł za jednego paznokcia czy za stworzenie bazy proteinowej pod hybrydę – to koszt 20 zł.

Manicure klasyczny bez malowania70 zł
Manicure z odżywką90 zł
Manicure klasyczny z malowaniem zwykłym/vinylowym90 zł
Manicure SPA z malowaniem zwykłym/vinylowym130 zł
Manicure hybrydowy130 zł
Manicure SPA hybrydowy160 zł
Manicure hybrydowy + zdjęcie hybrydy wyk. w Beauty Medical SPA130 zł
Manicure hybrydowy + zdjęcie hybrydy wyk. poza Beauty Medical SPA150 zł
Manicure hybrydowy french140 zł
Manicure japoński100 zł
Manicure męski70 zł
Malowanie lakierem klasycznym / vinyluxem50 zł
Malowanie lakierem hybrydowym70 zł
Zdjęcie hybrydy30 zł
Baza proteinowa pod hybrydę20 zł
Parafina do zabiegu50 zł
1 paznokieć akrylożel15 zł

Podsumowanie: ile trzeba zapłacić za dobry manicure w Warszawie?

Podsumowując, koszt manicure w Warszawie zależy głównie od wybranej metody stylizacji, kondycji paznokci i indywidualnego cennika gabinetu kosmetycznego, przygotowywanego zwykle na podstawie doświadczenia pracowników i jakości preparatów wykorzystywanych podczas zabiegów.

Masz pytanie?