Laserowe usuwanie rozstępów – wady i zalety
Beauty Medical Spa » 🌺 Blog o Urodzie » Laserowe usuwanie rozstępów – wady i zalety

Małe, jednakże rzucające się w oczy, blizny na różnych częściach ciała, występujące w kolorze czerwonym, fioletowawym, bladoróżowym lub białym, to właśnie rozstępy. Jak dokładnie powstają i dlaczego tak wiele osób decyduje się na usunięcie rozstępów laserem w profesjonalnym salonie kosmetycznym? Rozstępy, coraz częściej usuwane podczas fachowych zabiegów, są znane w medycynie jako uszkodzone włókna elastynowe skóry, ujawniające się w momencie, gdy powłoka cielesna poddawana jest zbyt dużemu rozciąganiu.

Z rozstępami walczy wiele kobiet oraz mężczyzn. Zmiany na ciele tworzą się najczęściej z powodu wahań wagi, przyrostu masy mięśniowej oraz zaburzeń hormonalnych. Z zabiegów laserowego usuwania rozstępów korzystają zarówno młodzi dorośli, osoby w średnim wieku, jak i osoby dojrzałe. Na usunięcie rozstępów decyduje się znaczna część młodych mam, które nabyły je w okresie ciąży.

Laserowe usuwanie rozstępów Warszawa

Na rynku dostępne są różne preparaty i urządzenia, które według zapewnień producentów, mają zredukować rozstępy na ciele. W rzeczywistości to jednak zabieg laserowego usuwania rozstępów w salonie w Warszawie stanowi gwarancję skuteczności, jakiej szukają klienci. Usuwanie rozstępów innowacyjnym laserem Nd:YAG FOTONA powoduje znaczne zmniejszenie blizn, a nawet całkowitą eliminację niechcianych zmian skórnych, uznawanych często za nieestetyczne.

Poza dużą skutecznością laserowego usuwania rozstępów w Warszawie, zabieg posiada szereg innych zalet. Usuwanie rozstępów w profesjonalnym salonie kosmetycznym jest nieinwazyjne i całkowicie bezpieczne. Zabieg wpływa na ujednolicenie, wygładzenie i ujędrnienie skóry. Skorzystanie z usługi laserowego usunięcia rozstępów spowoduje także wzrost pewności siebie i poczucia atrakcyjności. Wadą usuwania rozstępów za pomocą lasera jest jedynie fakt, iż nie każdy może skorzystać z takiego zabiegu. Przeciwwskazaniem do wykonania laserowego usuwania rozstępów w Warszawie są aktywne zmiany skórne, choroby tkanki łącznej, hipopigmentacja czy padaczka.

Usuwanie rozstępów laserem

Skorzystanie ze świadczeń renomowanego salonu kosmetycznego Beauty Medical SPA na Żoliborzu jest gwarancją bezpiecznego, skutecznego i nieinwazyjnego wykonania laserowego usuwania rozstępów w Warszawie. W naszej ofercie znajduje się zabieg usuwania rozstępów laserem Nd:YAG FOTONA SPECTRO. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty, a także kontaktu, aby nasi specjaliści mogli przedstawić dokładną cenę laserowego usuwania rozstępów.

Przeczytaj również:  Mezoterapia igłowa a mikroigłowa
Masz pytanie?