Mezoterapia igłowa a mikroigłowa
Beauty Medical Spa » 🌺 Blog o Urodzie » Mezoterapia igłowa a mikroigłowa

Mezoterapia to jeden z najbardziej popularnych zabiegów na ciało i twarz, wykonywany w profesjonalnych salonach kosmetycznych. Zabieg zapewnia efekt odmłodzonej, głęboko odżywionej i nawilżonej skóry, za sprawą naturalnej stymulacji produkcji kolagenu. Mezoterapia to również skuteczny sposób na walkę z oznakami łysienia u kobiet oraz mężczyzn. Istnieją dwie odmiany innowacyjnego zabiegu mezoterapii – igłowa oraz mikroigłowa.

Podstawowe elementy, różniące mezoterapię igłową i mikroigłową, dotyczą wskazań do przeprowadzenia  zabiegu oraz techniki, jaką jest wykonywany. Mezoterapia igłowa polega na wstrzykiwaniu w skórę koktajli oraz ampułek ze składnikami aktywnymi. Wszystko odbywa się w niezwykle komfortowych i sterylnych warunkach, dzięki czemu mezoterapia igłowa jest całkowicie bezpieczna. Z uwagi na mechaniczne mikrouszkodzenia skóry, po mezoterapii igłowej w obszarze zabiegowym mogą pojawić się drobne obrzęki i siniaki, które znikają samoistnie po kilku dniach. Mezoterapia igłowa nie należy do całkowicie bezbolesnych zabiegów, jednak efekty, jakie osiąga się po jej wykonaniu, są bardzo satysfakcjonujące. Na skuteczność mezoterapii igłowej wpływa m.in. wprowadzanie substancji aktywnych do głębokich warstw skóry.

Mezoterapia mikroigłowa Warszawa

Mezoterapia mikroigłowa, wykonywana w naszym salonie w Warszawie, powoduje pobudzenie i odbudowę włókien kolagenowych oraz elastyny za sprawą mechanicznej stymulacji. Mezoterapia mikroigłowa głowy, twarzy (np. pod oczami) czy innych części ciała, mobilizuje naskórek do regeneracji i wprowadza do jego głębszych warstw substancje ujędrniające, nawilżające oraz redukujące oznaki starzenia się.

Klientom naszego salonu kosmetycznego w Warszawie oferujemy zabiegi mezoterapii igłowej oraz mikroigłowej, wykonywane przez doświadczony i wyspecjalizowany personel. Mezoterapia mikroigłowa w Warszawie przeprowadzana jest przy użyciu innowacyjnego, oryginalnego urządzenia medycznego – Dermapen™4.0, opartego na opatentowanym systemie pulsujących igieł, dostarczającym skórze właściwiej substancji czynnych i pobudzających. Innowacyjne urządzenie pozwala na przeprowadzenie w pełni skutecznej i bezpiecznej mezoterapii mikroigłowej na twarzy oraz ciele.

Mezoterapia igłowa i mikroigłowa – cena

Wybór rodzaju mezoterapii zależny jest od indywidualnych potrzeb i preferencji klientów. Każdy z zabiegów przynosi doskonałe efekty rozświetlonej i odmłodzonej skóry. Cena mezoterapii mikroigłowej i igłowej zależna jest od rodzaju wykorzystanej substancji oraz obszaru zabiegowego. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami zabiegu mezoterapii mikroigłowej, jaki wykonujemy w Warszawie, cennikiem usług oraz kontaktu.

Przeczytaj również:  Laserowe usuwanie przebarwień skóry - FOTONA
Masz pytanie?