Mezoterapia igłowa na twarz
Beauty Medical Spa » 🌺 Blog o Urodzie » Mezoterapia igłowa na twarz

Wśród odmładzających zabiegów kosmetycznych mezoterapia igłowa na twarz cieszy się największym zainteresowaniem ze względu na znakomite i długotrwałe efekty, jakie daje. Ten rodzaj zabiegu ujędrniającego na twarz jest jednocześnie skuteczną metodą leczenia schorzeń skórnych. Polega na iniekcji określonych substancji aktywnych, zawsze dobieranych indywidualnie do potrzeb skóry danego klienta.

Największą zaletą mezoterapii igłowej na twarz jest zahamowanie i przeciwdziałanie pogłębianiu się zmarszczek oraz niwelowanie oznak zmęczenia. Efekty zabiegu są najlepiej widoczne w okolicach oczu i w partiach wokół nosa czy ust, czyli najbardziej narażonych na pojawianie się głębokich zmarszczek. Poniżej znajdziesz wskazówki, na czym polega wykonywana w naszym gabinecie profesjonalna mezoterapia igłowana twarz i jakich efektów możesz się spodziewać po wykonanym zabiegu.

Czym jest i na czym polega mezoterapia igłowa na twarz?

Mezoterapia igłowa na twarz, której pełną ofertę znajdziesz pod linkiem: https://beautymedspa.pl/ twoj-problem/twoj-problem-twarz/ujedrnianie, to jeden z najskuteczniejszych i najchętniej wybieranych zabiegów ujędrniających na twarz w Warszawie.

Polega na iniekcji wierzchnich warstw skóry i wprowadzaniu substancji aktywnych o działaniu dopasowanym do potrzeb skóry. Preparaty do mezoterapii igłowej na twarz zawsze dobierane są bezpośrednio do konkretnego przypadku. Jeśli jesteś wrażliwa na ból, nie obawiaj się, ponieważ zabieg mezoterapii na twarz wykonujemy ze znieczuleniem.

Kiedy warto zdecydować się na mezoterapię igłową w Warszawie?

Wykonywana przez nas mezoterapia igłowa w Warszawie dedykowana jest dla osób o wyraźnie przesuszonej, zmęczonej cerze, które dodatkowo chcą pozbyć się zmarszczek, nierówności i innych widocznych objawów starzenia się skóry. To także doskonała opcja dla osób, których cera jest sucha i pozbawiona blasku. Odpowiednio dobrane podczas mezoterapii igłowej na twarz preparaty rozjaśnią ją, dodadzą blasku, odmłodzą, wygładzą i zadziałają głęboko nawilżająco.

Dodatkowo mezoterapia igłowa na twarz poprawi krążenie naczynek skóry i jej metabolizm, pozwoli jej na szybszą regenerację i będzie stymulować fibroblasty, odpowiedzialne za produkcję naturalnego kolagenu, co przełoży się na poprawę jej gęstości. Największą zaletą i głównym powodem, dla którego klienci sięgają właśnie po ten konkretny zabieg ujędrniający na twarz, jest widoczne przedłużenie młodości.

Przeczytaj również:  Laserowe usuwanie rozstępów – wady i zalety

Skuteczne zabiegi ujędrniające na twarz w Warszawie – umów się w naszym gabinecie!

Czas trwania pojedynczego zabiegu to zwykle od 30 do 60 minut, w zależności od obszaru poddanego zabiegowi mezoterapii. Efekt zabiegu ujędrniającego na twarz będzie najlepiej widoczny po przeprowadzeniu około czterech zabiegów w odstępach od dwóch do czterech tygodni pomiędzy nimi.

Pierwsze efekty odczujesz i zobaczysz już po pierwszej sesji. Jednak, aby efekt mezoterapii igłowej na twarz był trwalszy, warto raz na pół roku umówić się w naszym gabinecie na zabieg przypominający. Dzięki niemu dobroczynne działanie mezoterapii utrzyma się znacznie dłużej, jednocześnie przedłużając Twoją naturalną młodość.

Jeśli masz pytania związane z zabiegiem lub chcesz umówić się na pierwszą wizytę w naszym gabinecie, zachęcamy do kontaktu. Podczas pierwszego spotkania ustalimy szczegóły, dobierzemy odpowiedni preparat oraz ustalimy harmonogram zabiegów mezoterapii igłowej na twarz.

Masz pytanie?