Na czym polega masaż antycellulitowy?
Beauty Medical Spa » 🌺 Blog o Urodzie » Na czym polega masaż antycellulitowy?

Masaż antycellulitowy nazywany jest też masażem modelującym sylwetkę. Wszystko za sprawą jego właściwości wspierających odchudzanie. W jego przypadku techniki dopasowane są ściśle do pożądanego efektu. Na czym polega masaż antycellulitowy?

Cechuje go intensywność i długotrwałość. Skupia się na najbardziej newralgicznych punktach, takich jak uda, pośladki oraz brzuch. Jego głównym zadaniem jest zredukowanie ilości tkanki tłuszczowej, gromadzącej się szczególnie w tych partiach ciała. Wykonuje się go z użyciem specjalnych olejków antycellulitowych do masażu. Pojedynczy zabieg trwa godzinę.

Czym jest masaż antycellulitowy ręczny?

Bardzo chętnie wybierany jako metoda wspierająca proces odchudzania, masaż antycellulitowy ręczny to cała paleta różnorodnych, intensywnych i cechujących się długotrwałością technik masażu, nakierowanych na konkretny cel. Nie bez powodu masaż antycellulitowy znany jest także jako masaż modelujący sylwetkę. Masażyści podczas sześćdziesięciominutowego zabiegu skupiają się głównie na najbardziej newralgicznych punktach ciała.

Dzięki zastosowanym metodom możliwe jest zredukowane ilości tkanki tłuszczowej, zalegającej w takich partiach ciała, jak pośladki, uda czy brzuch. Mocne, stanowcze ruchy poprawiają krążenie krwi oraz przyspieszają metabolizm, dlatego właśnie stosowane są jako metoda wspomagająca w procesie odchudzania.

Zabieg wykonuje się ręcznie, zwykle przy użyciu olejków antycellulitowych do masażu. Rolą tych ostatnich jest przede wszystkim przywrócenie skórze odpowiedniego poziomu nawilżenia oraz jędrności.

Jak wykonuje się zabieg masażu antycellulitowego?

Profesjonalne zabiegi masażu antycellulitowego w Warszawie powinny być wykonywane w sposób dynamiczny i intensywny, a zastosowane techniki powinny być silne. Dzięki mocnym ruchom rąk znajdująca się pod skórą warstwa tkanki tłuszczowej zostaje rozbita. W ten sposób możliwe jest zredukowanie jej ilości oraz poprawienie wyglądu i jędrności samej skóry, w tym pozbycie się cellulitu.

Czasem podczas zabiegu można wykorzystać specjalne, dodatkowe przyrządy lub szczotki, jednak najskuteczniejszy pozostaje masaż antycellulitowy ręczny, wykonywane w pełni profesjonalnie w naszym gabinecie w Warszawie.

Przeczytaj również:  Ile kosztuje manicure w Warszawie?

Masaż antycellulitowy – efekty

Jeśli chodzi o masaż antycellulitowy, efekty to przede wszystkim wymodelowana sylwetka w wybranych partiach ciała oraz widocznie zmniejszony cellulit. Po zabiegach masażu antycellulitowego skóra zostaje wygładzona i ujędrniona, wygląda na znacznie młodszą, zadbaną i elastyczną.

Co więcej, podczas masażu antycellulitowego z ciała zostają usunięte toksyny, a ukrwienie skóry oraz mięśni staje się lepsze. W ten sposób zwiększa się też metabolizm komórek organizmu, a spalanie tkanki tłuszczowej jest znacznie efektywniejsze. Podskórna warstwa tej tkanki zostaje rozbita, co przekłada się automatycznie na widoczne wyszczuplenie, wysmuklenie oraz wygładzenie talii, bioder czy ud. Stosowane dodatkowo podczas zabiegu olejki antycellulitowe do masażu przydają skórze gładkości i sprawiają, że jest ona odpowiednio nawilżona.

Jakie miejsce wybrać na masaż antycellulitowy w Warszawie?

Jeśli chcesz skutecznie wysmuklić swoją sylwetkę, zrelaksować się i wspomóc swoją dietę, albo gdy chcesz wrócić do dawnej formy po porodzie, sprawdź dokładnie naszą ofertę masaży antycellulitowych w Warszawie, dostępną pod linkiem: https://beautymedspa.pl/zabiegi/zabiegi-cialo/masaze-manualne. Nasze specjalistki mają bogate doświadczenie w przeprowadzaniu zabiegów antycellulitowych. Jeśli chcesz się o tym przekonać sama, zapraszamy do kontaktu z naszym gabinetem.

Masz pytanie?