Manicure i Pedicure

Beauty Medical Spa » Zabiegi » 💅🏼 Manicure i Pedicure

Zadbane ręce i stopy nie tylko ładnie wyglądają i przyciągają wzrok, ale są najlepszym wizerunkiem naszego zdrowia. Pierwsze wrażenie bardzo często zależy od stanu dłoni, które są naszą wizytówką. Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz doradztwo w zakresie pielęgnacji dłoni i stóp oraz stylizacji paznokci przy użyciu najnowszych technologii i najlepszych kosmetyków.

Manicure/ Pedicure klasyczny

Zabieg pielęgnujący dłonie/stopy i paznokcie, polegający na nadaniu im odpowiedniego kształtu, przygotowaniu płytki paznokciowej oraz usunięciu skórek. Po przygotowaniu paznokci następuje malowanie odżywką lub wybranym z szerokiej palety kolorów lakierem.

Firmy na których pracujemy: Orly, OPI, Zoya.

Manicure/ Pedicure hybrydowy

Specjalne lakiery do wykonywania manicure/pedicure hybrydowego to połączenie lakieru i żelu. Należy położyć cienką warstwę, a następnie utwardzić światłem UV. Co najważniejsze, manicure hybrydowy utrzymuje się zwykle przez 2-3 tygodnie! Metoda ta jest hypoalergiczna i pozbawiona substancji szkodliwych dla płytki paznokcia, a więc bezpieczna dla zdrowia. Dodatkowa zaleta? Lakier lśni bardziej w porównaniu do klasycznego manicure.

Firmy na których pracujemy: Orly, OPI, Semilac.

Manicure/ Pedicure vinylowy

Jest to manicure/pedicure w przypadku, którego płytkę paznokcia malujemy winylowym lakierem do paznokci. Jest to lakier o innowacyjnej formule, gdyż utwardza się pod wpływem naturalnego światła. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii powinien utrzymać się na paznokciach 7-10 dni, nie tarci połysku, a im dłużej jest noszony, tym jest odporniejszy na kruszenia, zarysowania, zadrapania, odpryski i inne uszkodzenia.

Firmy na których pracujemy: CDN Vinylux, OPI Shine, Orly.

Manicure japoński

Manicure japoński wzmacnia naturalną płytkę paznokcia, nadaje piękny połysk, uszczelnia płytkę, jednocześnie zasila ją w składniki naturalne. W skład preparatów wchodzą: witaminy A + E, keratyna, pyłek pszczeli i krzemionka z morza japońskiego. Zabieg polega na wmasowaniu odżywczej pasty w płytkę paznokcia. Następnie nałożoną pastę zabezpieczamy wcierając puder, który powoduje zatrzymanie składników zawartych w paście przed spłukaniem z płytki paznokcia. Dodatkowym efektem tego zabiegu jest wysoki naturalny połysk, który utrzymuje się na płytce paznokcia ok. 2 tygodni.

Manicure/ Pedicure SPA

Jest to zabieg typowo regenerujący i odżywczy na skórę dłoni i stóp. Do klasycznego wykonania manicure/ pedicure zostaje dodana odżywcza maska, która nałożona na około 15 minut na powierzchnię skóry daje odczucie jej pełnego nawilżenia. Dodatkowo wykonywany jest masaż pozwalający na całkowity relaks oraz dokładne wtarcie maski w skórę.

Manicure i pedicure Warszawa Żoliborz

Wizytówką każdego człowieka są zadbane, estetycznie prezentujące się dłonie oraz paznokcie. Z wysuszoną skórą dłoni, zadartymi skórkami, łamiącymi się paznokciami i odpryskującym lakierem zmaga się wiele kobiet. Wpływa na to wiele różnych czynników. W okresie zimowym popękane naczynka i wysuszona skóra na dłoniach spowodowana jest niesprzyjającymi warunkami pogodowymi – niską temperaturą oraz wiatrem. Na większą łamliwość paznokci narażone są osoby cierpiące na niedobór witamin z grupy B i A, biotyny, kwasu foliowego i żelaza. Pogoda i brak zbilansowanej diety to nie jedyne przyczyny nieestetycznie prezentujących się dłoni i paznokci. Równie szkodliwe są kontakty z silnymi detergentami i kosmetykami bazującymi na drażniących składnikach.

Oczywiście można wdrożyć odpowiednią suplementację i pielęgnację dłoni, jednak problem zadartych skórek i nietrwałego lakieru na paznokciach nie zostanie wyeliminowany. Sposobem, który pozwoli pozbyć się nieestetycznego, odpryskującego lakieru, a także zrezygnować z niepraktycznej aplikacji preparatu na płytkę i długiego oczekiwania na utwardzenie lakieru, jest manicure hybrydowy. Ta innowacyjna i bardzo popularna metoda gwarantuje trwałość oraz estetyczny wygląd paznokci do 3 tygodni od wizyty w salonie kosmetycznym na Żoliborzu.

Manicure i pedicure Żoliborz – dlaczego warto?

Manicure i pedicure, wykonany w profesjonalnym salonie kosmetycznym, to usługa, z której bardzo często korzystają zarówno kobiety, jak i mężczyźni w każdym wieku. Panowie zazwyczaj decydują się na manicure i pedicure klasyczny oraz japoński, które nie przewidują nakładania kolorowego lakieru na płytkę paznokci. Nasze specjalistki zadbają o dłonie klientów, pozbywając się zadartych skórek, a także przypiłowując płytkę, tworząc tym samym gładką powierzchnię. Manicure i pedicure japoński, jaki wykonujemy w salonie na Żoliborzu, przyczynia się dodatkowo do wzmocnienia płytki. Wynika to z nałożenia na paznokcie preparatów zawierających witaminy A i E, kreatynę, pyłek pszczeli i krzemionkę z morza naturalnego. Oczywiście z usługi pedicure i manicure klasycznego oraz japońskiego na Żoliborzu chętnie korzystają także kobiety, którym zależy na maksymalnie naturalnym efekcie i zdrowym wyglądzie paznokci u dłoni oraz stóp.

Choć pielęgnacje dłoni, stóp i paznokci można wykonać samodzielnie w domowym zaciszu, zdecydowanie bardziej bezpiecznym i efektownym rozwiązaniem jest skorzystanie z profesjonalnej obsługi renomowanego salonu kosmetycznego na Żoliborzu. Przede wszystkim specjaliści posiadają odpowiednie doświadczenie i wiedzę, stąd mogą zagwarantować zadowalające efekty i poprawę kondycji oraz prezencji paznokci. Dodatkowo do pedicure i manicure w naszym salonie urody na warszawskim Żoliborzu wykorzystujemy innowacyjne sprzęty oraz preparaty, oparte na naturalnych formułach. Użycie nieodpowiednich narzędzi, w tym chociażby polerek do paznokci, może przynieść skutki wprost nieproporcjonalne do założonych. Wykonanie manicure i pedicure w naszym profesjonalnym, przyjaznym salonie kosmetycznym w Warszawie, w dzielnicy Żoliborz sprawi, iż zyskają Państwo pięknie prezentujące się dłonie oraz zadbane paznokcie przez długi czas.

Etapy manicure, pedicure Żoliborz

Jak przebiega proces manicure oraz pedicure w naszym warszawskim salonie kosmetycznym na Żoliborzu? Pierwszym krokiem manicure i pedicure, gdy na paznokciach znajduje się lakier, jest usunięcie go za pomocą profesjonalnej frezarki, będącej skutecznym i nieinwazyjnym narzędziem. Gdy płytka paznokcia odzyska swój naturalny wygląd, nasze specjalistki przechodzą do kolejnego kroku – piłowanie. W przypadku manicure paznokcie formowane są na wybrany przez klientkę kształt. Przygotowane do kolejnych etapów paznokcie można odżywić specjalnie przygotowanymi preparatami, wpływającymi na regenerację płytki. Ważnym elementem manicure oraz pedicure jest również wycinanie skórek, które uprzednio zostają zmiękczone. Pracujące w naszym salonie urody specjalistki wykonują manicure i pedicure bardzo dokładnie i precyzyjnie, dzięki czemu skóra nie jest narażona na podrażnienia i zadarcia cętkami, o co nie trudno wykonując manicure lub pedicure w domu. Ostatnią fazą jest malowanie paznokci lub odżywianie. Wszystko zależy od rodzaju wybranego manicure/pedicure z oferty salonu na Żoliborzu.

Manicure i pedicure hybrydowy

Manicure oraz pedicure hybrydowy jest najpopularniejszym sposobem ozdoby paznokci i cieszy się wśród klientów dużym zainteresowaniem. Manicure i pedicure hybrydowy wykonywany jest na naturalnej płytce paznokcia, na którą nakładany jest specjalistyczny lakier o żelowej konsystencji, a następnie utwardzany za pomocą lampy wyposażonej w światło UV. Kolor na paznokciach naświetlany jest przez około minutę. Warto nadmienić, że zwykły lakier do paznokci potrzebuje około 30 minut, by zastygnąć na płytce. Po upływie pół godziny niestety nie ma gwarancji, że lakier całkowicie się utwardzi, przez co łatwo o uszkodzenie domowego manicure/pedicure.

Paznokcie Warszawa

Manicure oraz pedicure klasyczny i japoński skupiają się głównie na odżywieniu płytki paznokcia, dając bardzo naturalny końcowy efekt. Pierwszy rodzaj manicure/pedicure polega przede wszystkim na wycięciu skórek, nadaniu paznokciom odpowiedniego kształtu oraz wygładzeniu płytki. Manicure i pedicure japoński dodatkowo wzbogacony jest o olejki z witaminami oraz minerałami, które wciera się w płytkę, aby ją zregenerować.

Winylowy pedicure/manicure, wykonywany w naszym salonie na Żoliborzu, oparty jest o specjalne lakiery, które utwardzają się pod wpływem naturalnego światła i wyróżniają się dużą odpornością. Profesjonalny pedicure lub manicure winylowy powinien utrzymać się na paznokciach do 10 dni.

Manicure, pedicure – SPA

Oprócz manicure oraz pedicure klasycznego, winylowego, japońskiego i hybrydowego, oferujemy wszystkim klientom naszego salonu kosmetycznego na Żoliborzu zabieg regenerujący, składający się z odbudowy paznokci, a także odżywienia skóry dłoni i stóp. Usługa polega na nałożeniu głęboko nawilżającej maski i delikatnego masażu. Zabieg jest dopełnieniem manicure/pedicure w salonie urody na Żoliborzu, a dodatkowo pozwala na odprężenie się i zrelaksowanie.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz kontaktu w celu umówienia się na dogodny termin wykonania manicure lub/i pedicure.