Ile kosztuje manicure w Warszawie?
Beauty Medical Spa » 🌺 Blog o Urodzie » Ile kosztuje manicure w Warszawie?

Manicure w Warszawie jest podstawowym i jednym z najchętniej wybieranych zabiegów pielęgnacyjnych dłoni. Jego zadaniem jest nadanie paznokciom estetycznego wyglądu, pożądanego kształtu, zadbanie o skórki, a w niektórych przypadkach również odbudowanie zniszczonej struktury płytki paznokcia, odżywienie jej i przygotowanie indywidualnie dobranej stylizacji. Do takich zabiegów warto zawsze wybierać profesjonalne salony, w których wykorzystuje się sprawdzone metody i najlepszej klasy preparaty.

Jeśli chodzi o manicure, koszt zabiegu uzależniony jest od jego rodzaju. Najtańszą opcją jest manicure klasyczny bez malowania paznokci, za którego trzeba zapłacić około 70 zł, zaś najdroższe propozycje to luksusowe manicure SPA hybrydowe, które kosztują ok. 160 zł. W dobrych gabinetach stylizacji można jednak znaleźć znacznie więcej propozycji, dlatego warto z bliska przyjrzeć się konkretnym ofertom. Sprawdźmy zatem, ile kosztuje manicure w Warszawie w polecanych salonach.

Od czego zależy dobry manicure w Warszawie?

W przypadku zabiegów pedicure oraz manicure cena zależy przede wszystkim od salonu, jego renomy, prestiżu, doświadczenia w wykonywanych zabiegach, różnorodności oferty, ale i wykorzystywanych podczas zabiegów urządzeń i kosmetyków. Im lepsze marki stosowanych preparatów, tym wyższa jest też cena zabiegów.

Manicure w Warszawie pod względem ceny będzie zależał też od tego, czy wykonywany jest jako pojedynczy zabieg, czy w formie większego i bardziej kompleksowego pakietu. Taką możliwość warto rozważyć szczególnie w przypadku mocno zniszczonych paznokci – wtedy podczas jednej sesji można zadbać o znacznie więcej niż tylko o modną stylizację na kilka tygodni. Opcje łączone w pakiety są też korzystne pod względem właśnie ceny.

Manicure w Warszawie – ceny zabiegów

Dłonie są wizytówką człowieka, dlatego warto dbać o nie szczególnie, wybierając najlepsze salony. Jednym z nich jest Beauty Medical Spa, którego dokładną ofertę związaną z damskim i męskim pedicure oraz manicure w Warszawie można znaleźć na stronie: https://beautymedspa.pl/zabiegi/manicure-i-pedicure – to najszybszy sposób, aby dowiedzieć się, ile dokładnie kosztuje manicure w Warszawie dla kobiet i mężczyzn.

Przeczytaj również:  Gdzie wykonać masaż antycellulitowy w Warszawie?

Podstawę oferty stanowi klasyczny zabieg manicure damski lub męski bez malowania paznokci, za który trzeba zapłacić 70 zł. Jeśli dodatkowo ma zostać nałożona odżywka lub paznokcie mają zostać pomalowane zwykłym lub vinylowym lakierem, trzeba będzie za to zapłacić 90 zł. Na liście propozycji znalazł się też popularny manicure hybrydowy standardowy w cenie 130 zł oraz francuski w cenie 140 zł, a także odżywczy manicure japoński w cenie 100 zł. W cenniku dostępne są też całe pakiety oraz luksusowy manicure SPA. Pierwsza opcja z malowaniem lakierem vinylowym lub zwykłym kosztuje 90 zł, ten sam zabieg w wersji hybrydowej – 160 zł.

Manicure w Warszawie – czy warto?

W salonach manicure w Warszawie można kompleksowo zadbać o swoje dłonie nie tylko wybierając jeden z zabiegów pielęgnacyjnych i stylizacyjnych, ale również naprawiając błędy popełnione przez niedoświadczone kosmetyczki w innych salonach lub nadbudowując płytkę paznokci uszkodzonych na skutek kontaktu z chemią gospodarczą czy braku witamin. Manicure w Warszawie w cenie może zawierać zdjęcie hybrydy – to koszt 30 zł, wykonanie bazy proteinowej pod hybrydę – 20 zł czy nadlanie paznokci akrylożelem w cenie 15 zł za każdy. Manicure w Warszawie daje możliwość skorzystania z parafiny po zabiegu i kosztuje to dodatkowo 50 zł.

Jak widać, profesjonalny manicure w Warszawie to znacznie więcej, niż wykonanie eleganckiej i trwałej stylizacji, dlatego warto wybrać się na niego przynajmniej raz na jakiś czas.

Masz pytanie?